SPARTA Miejska Górka - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Odtwarzacz

Logowanie

Statystyki drużyny

Sport.pl

Administrator strony

Hannibal

 

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
15  2018-11-11 Brenewia Wijewo 4P4S Rydzyniak Rydzyna 13:00
15  2018-11-11 Helios Czempiń Sokół Wroniawy 13:00
15  2018-11-11 Dąb Kębłowo Sarnowianka Sarnowa 13:00
15  2018-11-11 Tęcza Osa Osieczna K.S. Sparta Miejska Górka 13:00
15  2018-11-10 LUKS Korona Wilkowice Zjednoczeni Pudliszki 13:00
15  2018-11-10 Grom Czacz Grom Wolsztyn 15:00
15  2018-11-10 Lew Pogorzela Wisła Borek Wielkopolski 15:00
15  2018-11-10 Piast Poniec GKS Włoszakowice 14:00
14  2018-11-04 Wisła Borek Wielkopolski Piast Poniec 14:00
14  2018-11-04 Sarnowianka Sarnowa Lew Pogorzela 13:30
14  2018-11-04 Sokół Wroniawy Dąb Kębłowo 14:00
14  2018-11-04 4P4S Rydzyniak Rydzyna Grom Czacz 14:00
14  2018-11-04 GKS Włoszakowice LUKS Korona Wilkowice 14:00
14  2018-11-04 K.S. Sparta Miejska Górka Helios Czempiń 14:00
14  2018-11-03 Grom Wolsztyn Tęcza Osa Osieczna 14:00
14  2018-11-03 Zjednoczeni Pudliszki Brenewia Wijewo 14:00
13  2018-10-28 Brenewia Wijewo LUKS Korona Wilkowice 13:00
13  2018-10-28 Helios Czempiń Grom Wolsztyn 14:00
13  2018-10-28 Wisła Borek Wielkopolski GKS Włoszakowice 14:00
13  2018-10-28 Dąb Kębłowo K.S. Sparta Miejska Górka 15:00
13  2018-10-27 Grom Czacz Zjednoczeni Pudliszki 15:00
13  2018-10-27 Tęcza Osa Osieczna 4P4S Rydzyniak Rydzyna 15:00
13  2018-10-27 Lew Pogorzela Sokół Wroniawy 15:00
13  2018-10-27 Piast Poniec Sarnowianka Sarnowa 14:00
12  2018-10-21 Sarnowianka Sarnowa Wisła Borek Wielkopolski 14:00
12  2018-10-21 Sokół Wroniawy Piast Poniec 14:00
12  2018-10-21 4P4S Rydzyniak Rydzyna Helios Czempiń 14:00
12  2018-10-21 GKS Włoszakowice Brenewia Wijewo 14:00
12  2018-10-21 K.S. Sparta Miejska Górka Lew Pogorzela 15:00
12  2018-10-20 Grom Wolsztyn Dąb Kębłowo 15:00
12  2018-10-20 Zjednoczeni Pudliszki Tęcza Osa Osieczna 15:00
12  2018-10-20 LUKS Korona Wilkowice Grom Czacz 16:00
11  2018-10-14 Helios Czempiń 3:0 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
11  2018-10-14 Dąb Kębłowo 3:4 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
11  2018-10-14 Wisła Borek Wielkopolski 6:0 Sokół Wroniawy zobacz ›
11  2018-10-14 Sarnowianka Sarnowa 4:0 GKS Włoszakowice zobacz ›
11  2018-10-13 Grom Czacz 0:6 Brenewia Wijewo zobacz ›
11  2018-10-13 Tęcza Osa Osieczna 1:4 LUKS Korona Wilkowice zobacz ›
11  2018-10-13 Lew Pogorzela 4:1 Grom Wolsztyn zobacz ›
11  2018-10-13 Piast Poniec 2:1 K.S. Sparta Miejska Górka zobacz ›
10  2018-10-07 4P4S Rydzyniak Rydzyna 1:1 Lew Pogorzela zobacz ›
10  2018-10-07 Brenewia Wijewo 4:2 Tęcza Osa Osieczna zobacz ›
10  2018-10-07 GKS Włoszakowice 2:1 Grom Czacz zobacz ›
10  2018-10-07 K.S. Sparta Miejska Górka 1:1 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
10  2018-10-06 Sokół Wroniawy 0:2 Sarnowianka Sarnowa zobacz ›
10  2018-10-06 Grom Wolsztyn 6:2 Piast Poniec zobacz ›
10  2018-10-06 Zjednoczeni Pudliszki 2:5 Dąb Kębłowo zobacz ›
10  2018-10-06 LUKS Korona Wilkowice 0:2 Helios Czempiń zobacz ›
2018-09-30 Helios Czempiń 4:1 Brenewia Wijewo zobacz ›
2018-09-30 Dąb Kębłowo 2:1 LUKS Korona Wilkowice zobacz ›
2018-09-30 Wisła Borek Wielkopolski 1:1 Grom Wolsztyn zobacz ›
2018-09-30 Sokół Wroniawy 3:1 GKS Włoszakowice zobacz ›
2018-09-30 Sarnowianka Sarnowa 1:6 K.S. Sparta Miejska Górka zobacz ›
2018-09-29 Tęcza Osa Osieczna 3:2 Grom Czacz zobacz ›
2018-09-29 Lew Pogorzela 1:0 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
2018-09-29 Piast Poniec 2:1 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
2018-11-18 4P4S Rydzyniak Rydzyna Wisła Borek Wielkopolski 13:00
2018-09-23 K.S. Sparta Miejska Górka 3:0 Sokół Wroniawy zobacz ›
2018-09-23 Grom Czacz 4:2 Helios Czempiń zobacz ›
2018-09-23 GKS Włoszakowice 1:3 Tęcza Osa Osieczna zobacz ›
2018-09-23 Brenewia Wijewo 0:2 Dąb Kębłowo zobacz ›
2018-09-22 Grom Wolsztyn 7:1 Sarnowianka Sarnowa zobacz ›
2018-09-22 Zjednoczeni Pudliszki 1:3 Piast Poniec zobacz ›
2018-09-22 LUKS Korona Wilkowice 1:1 Lew Pogorzela zobacz ›
2018-09-16 Helios Czempiń 6:0 Tęcza Osa Osieczna zobacz ›
2018-09-16 Wisła Borek Wielkopolski 4:0 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
2018-09-16 Sokół Wroniawy 0:4 Grom Wolsztyn zobacz ›
2018-09-15 Dąb Kębłowo 1:0 Grom Czacz zobacz ›
2018-09-15 Lew Pogorzela 4:0 Brenewia Wijewo zobacz ›
2018-09-15 Piast Poniec 0:2 LUKS Korona Wilkowice zobacz ›
2018-09-15 Sarnowianka Sarnowa 0:4 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
2018-09-15 K.S. Sparta Miejska Górka 5:0 GKS Włoszakowice zobacz ›
2018-09-09 Brenewia Wijewo 3:3 Piast Poniec zobacz ›
2018-09-09 Grom Czacz 3:4 Lew Pogorzela zobacz ›
2018-09-09 Tęcza Osa Osieczna 1:2 Dąb Kębłowo zobacz ›
2018-09-09 GKS Włoszakowice 1:5 Helios Czempiń zobacz ›
2018-09-08 4P4S Rydzyniak Rydzyna 3:1 Sokół Wroniawy zobacz ›
2018-09-08 Zjednoczeni Pudliszki 3:5 Sarnowianka Sarnowa zobacz ›
2018-09-08 LUKS Korona Wilkowice 0:6 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
2018-09-08 Grom Wolsztyn 1:0 K.S. Sparta Miejska Górka zobacz ›
2018-11-18 Sokół Wroniawy Zjednoczeni Pudliszki 14:00
2018-09-02 Wisła Borek Wielkopolski 5:1 Brenewia Wijewo zobacz ›
2018-09-02 Sarnowianka Sarnowa 4:3 LUKS Korona Wilkowice zobacz ›
2018-09-01 Dąb Kębłowo 3:3 Helios Czempiń zobacz ›
2018-09-01 Lew Pogorzela 2:2 Tęcza Osa Osieczna zobacz ›
2018-09-01 Piast Poniec 7:0 Grom Czacz zobacz ›
2018-09-01 Grom Wolsztyn 6:0 GKS Włoszakowice zobacz ›
2018-09-01 4P4S Rydzyniak Rydzyna 0:3 K.S. Sparta Miejska Górka zobacz ›
2018-08-26 Sarnowianka Sarnowa 1:3 Brenewia Wijewo zobacz ›
2018-08-26 Tęcza Osa Osieczna 3:3 Piast Poniec zobacz ›
2018-08-26 Helios Czempiń 1:3 Lew Pogorzela zobacz ›
2018-08-26 GKS Włoszakowice 0:1 Dąb Kębłowo zobacz ›
2018-08-25 4P4S Rydzyniak Rydzyna 2:1 Grom Wolsztyn zobacz ›
2018-08-25 LUKS Korona Wilkowice 5:0 Sokół Wroniawy zobacz ›
2018-08-25 Grom Czacz 3:2 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
2018-08-25 Zjednoczeni Pudliszki 1:6 K.S. Sparta Miejska Górka zobacz ›
2018-08-19 Wisła Borek Wielkopolski 6:0 Tęcza Osa Osieczna zobacz ›
2018-08-19 Sarnowianka Sarnowa 0:1 Grom Czacz zobacz ›
2018-08-19 Sokół Wroniawy 1:1 Brenewia Wijewo zobacz ›
2018-08-19 4P4S Rydzyniak Rydzyna 5:0 GKS Włoszakowice zobacz ›
2018-08-19 K.S. Sparta Miejska Górka 1:0 LUKS Korona Wilkowice zobacz ›
2018-08-18 Lew Pogorzela 5:0 Dąb Kębłowo zobacz ›
2018-08-18 Piast Poniec 1:1 Helios Czempiń zobacz ›
2018-08-18 Grom Wolsztyn 5:0 Zjednoczeni Pudliszki zobacz ›
2019-03-10 Brenewia Wijewo K.S. Sparta Miejska Górka 13:00
2018-08-15 Zjednoczeni Pudliszki 1:2 4P4S Rydzyniak Rydzyna zobacz ›
2018-08-15 LUKS Korona Wilkowice 4:1 Grom Wolsztyn zobacz ›
2018-08-15 Grom Czacz 9:0 Sokół Wroniawy zobacz ›
2018-08-15 Tęcza Osa Osieczna 0:1 Sarnowianka Sarnowa zobacz ›
2018-08-15 Helios Czempiń 1:5 Wisła Borek Wielkopolski zobacz ›
2018-08-15 Dąb Kębłowo 1:2 Piast Poniec zobacz ›
2018-08-15 GKS Włoszakowice 1:4 Lew Pogorzela zobacz ›
2018-08-12 Piast Poniec 2:4 Lew Pogorzela zobacz ›
2018-08-12 Wisła Borek Wielkopolski 3:1 Dąb Kębłowo zobacz ›
2018-08-12 Sokół Wroniawy 1:1 Tęcza Osa Osieczna zobacz ›
2018-08-12 K.S. Sparta Miejska Górka 4:3 Grom Czacz zobacz ›
2018-08-11 Sarnowianka Sarnowa 1:5 Helios Czempiń zobacz ›
2018-08-11 Grom Wolsztyn 1:0 Brenewia Wijewo zobacz ›
2018-08-11 4P4S Rydzyniak Rydzyna 2:0 LUKS Korona Wilkowice zobacz ›
2018-08-11 Zjednoczeni Pudliszki 5:1 GKS Włoszakowice zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-09-26 K.S. Sparta Miejska Górka 1:2 Polonia Leszno zobacz ›
---  2018-09-12 GKS Włoszakowice 0:7 K.S. Sparta Miejska Górka zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-04 K.S. Sparta Miejska Górka 6:1 KS Barycz Milicz zobacz ›
2018-08-02 K.S. Sparta Miejska Górka 2:2 Piast Kobylin zobacz ›
2018-07-31 K.S. Sparta Miejska Górka 1:1 LZS Pinsel - Peter Krobianka Krobia zobacz ›
2018-07-28 K.S. Sparta Miejska Górka 4:0 Sokół Chwałkowo zobacz ›
2018-07-21 K.S. Sparta Miejska Górka 4:1 Ruch Bojanowo zobacz ›

Ostatnie spotkanie

Piast PoniecK.S. Sparta Miejska Górka
Piast Poniec 2:1 K.S. Sparta Miejska Górka
2018-10-13, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Najbliższe spotkanie

K.S. Sparta Miejska GórkaLew Pogorzela
K.S. Sparta Miejska Górka   Lew Pogorzela
2018-10-21, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Piast Poniec 2:1 K.S. Sparta Miejska Górka
Lew Pogorzela 4:1 Grom Wolsztyn
Tęcza Osa Osieczna 1:4 LUKS Korona Wilkowice
Grom Czacz 0:6 Brenewia Wijewo
Sarnowianka Sarnowa 4:0 GKS Włoszakowice
Wisła Borek Wielkopolski 6:0 Sokół Wroniawy
Dąb Kębłowo 3:4 4P4S Rydzyniak Rydzyna
Helios Czempiń 3:0 Zjednoczeni Pudliszki

Kalendarium

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
LUKS Korona Wilkowice - Grom Czacz
Zjednoczeni Pudliszki - Tęcza Osa Osieczna
Grom Wolsztyn - Dąb Kębłowo
K.S. Sparta Miejska Górka - Lew Pogorzela
GKS Włoszakowice - Brenewia Wijewo
4P4S Rydzyniak Rydzyna - Helios Czempiń
Sokół Wroniawy - Piast Poniec
Sarnowianka Sarnowa - Wisła Borek Wielkopolski

Losowa galeria

Victoria Ostrzeszów - Sparta (10.10.2010)[foto B.Wnuk]
Ładowanie...

Ankiety

Czy Nasza drużyna seniorów awansuje do ligi międzyokręgowej?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 127, wczoraj: 471
ogółem: 1 892 135

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka