SPARTA Miejska Górka - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Odtwarzacz

Logowanie

Statystyki drużyny

Sport.pl

Administrator strony

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
15  2018-11-11 Brenewia Wijewo 4P4S Rydzyniak Rydzyna 13:00
15  2018-11-11 Helios Czempiń Sokół Wroniawy 13:00
15  2018-11-11 Dąb Kębłowo Sarnowianka Sarnowa 13:00
15  2018-11-11 Tęcza Osa Osieczna K.S. Sparta Miejska Górka 13:00
15  2018-11-10 LUKS Korona Wilkowice Zjednoczeni Pudliszki 13:00
15  2018-11-10 Grom Czacz Grom Wolsztyn 15:00
15  2018-11-10 Lew Pogorzela Wisła Borek Wielkopolski 15:00
15  2018-11-10 Piast Poniec GKS Włoszakowice 14:00
14  2018-11-04 Wisła Borek Wielkopolski Piast Poniec 14:00
14  2018-11-04 Sarnowianka Sarnowa Lew Pogorzela 13:30
14  2018-11-04 Sokół Wroniawy Dąb Kębłowo 14:00
14  2018-11-04 4P4S Rydzyniak Rydzyna Grom Czacz 14:00
14  2018-11-04 GKS Włoszakowice LUKS Korona Wilkowice 14:00
14  2018-11-04 K.S. Sparta Miejska Górka Helios Czempiń 14:00
14  2018-11-03 Grom Wolsztyn Tęcza Osa Osieczna 14:00
14  2018-11-03 Zjednoczeni Pudliszki Brenewia Wijewo 14:00
13  2018-10-28 Brenewia Wijewo LUKS Korona Wilkowice 13:00
13  2018-10-28 Helios Czempiń Grom Wolsztyn 14:00
13  2018-10-28 Wisła Borek Wielkopolski GKS Włoszakowice 14:00
13  2018-10-28 Dąb Kębłowo K.S. Sparta Miejska Górka 15:00
13  2018-10-27 Grom Czacz Zjednoczeni Pudliszki 15:00
13  2018-10-27 Tęcza Osa Osieczna 4P4S Rydzyniak Rydzyna 15:00
13  2018-10-27 Lew Pogorzela Sokół Wroniawy 15:00
13  2018-10-27 Piast Poniec Sarnowianka Sarnowa 14:00
12  2018-10-21 Sarnowianka Sarnowa Wisła Borek Wielkopolski 14:00
12  2018-10-21 Sokół Wroniawy Piast Poniec 14:00
12  2018-10-21 4P4S Rydzyniak Rydzyna Helios Czempiń 14:00
12  2018-10-21 GKS Włoszakowice Brenewia Wijewo 14:00
12  2018-10-21 K.S. Sparta Miejska Górka Lew Pogorzela 15:00
12  2018-10-20 Grom Wolsztyn Dąb Kębłowo 15:00
12  2018-10-20 Zjednoczeni Pudliszki Tęcza Osa Osieczna 15:00
12  2018-10-20 LUKS Korona Wilkowice Grom Czacz 16:00
11  2018-10-14 Helios Czempiń Zjednoczeni Pudliszki 15:00
11  2018-10-14 Dąb Kębłowo 4P4S Rydzyniak Rydzyna 14:00
11  2018-10-14 Wisła Borek Wielkopolski Sokół Wroniawy 15:30
11  2018-10-14 Sarnowianka Sarnowa GKS Włoszakowice 14:00
11  2018-10-13 Grom Czacz Brenewia Wijewo 16:00
11  2018-10-13 Tęcza Osa Osieczna LUKS Korona Wilkowice 16:00
11  2018-10-13 Lew Pogorzela Grom Wolsztyn 16:00
11  2018-10-13 Piast Poniec K.S. Sparta Miejska Górka 15:00
10  2018-10-07 4P4S Rydzyniak Rydzyna Lew Pogorzela 15:00
10  2018-10-07 Brenewia Wijewo Tęcza Osa Osieczna 13:00
10  2018-10-07 GKS Włoszakowice Grom Czacz 14:00
10  2018-10-07 K.S. Sparta Miejska Górka Wisła Borek Wielkopolski 15:00
10  2018-10-06 Sokół Wroniawy Sarnowianka Sarnowa 14:00
10  2018-10-06 Grom Wolsztyn Piast Poniec 16:00
10  2018-10-06 Zjednoczeni Pudliszki Dąb Kębłowo 16:00
10  2018-10-06 LUKS Korona Wilkowice Helios Czempiń 16:00
2018-09-30 Helios Czempiń Brenewia Wijewo 15:00
2018-09-30 Dąb Kębłowo LUKS Korona Wilkowice 14:00
2018-09-30 Wisła Borek Wielkopolski Grom Wolsztyn 16:00
2018-09-30 Sokół Wroniawy GKS Włoszakowice 14:00
2018-09-30 Sarnowianka Sarnowa K.S. Sparta Miejska Górka 15:00
2018-09-29 Tęcza Osa Osieczna Grom Czacz 16:00
2018-09-29 Lew Pogorzela Zjednoczeni Pudliszki 16:00
2018-09-29 Piast Poniec 4P4S Rydzyniak Rydzyna 16:00
2018-09-23 K.S. Sparta Miejska Górka Sokół Wroniawy 16:00
2018-09-23 GKS Włoszakowice Tęcza Osa Osieczna 14:00
2018-09-23 Brenewia Wijewo Dąb Kębłowo 13:00
2018-09-22 Grom Wolsztyn Sarnowianka Sarnowa 16:00
2018-09-22 4P4S Rydzyniak Rydzyna Wisła Borek Wielkopolski 16:00
2018-09-22 Zjednoczeni Pudliszki Piast Poniec 16:00
2018-09-22 LUKS Korona Wilkowice Lew Pogorzela 16:00
2018-09-22 Grom Czacz Helios Czempiń 16:00
2018-09-16 Helios Czempiń Tęcza Osa Osieczna 15:00
2018-09-16 Dąb Kębłowo Grom Czacz 15:00
2018-09-16 Wisła Borek Wielkopolski Zjednoczeni Pudliszki 16:00
2018-09-16 Sokół Wroniawy Grom Wolsztyn 14:00
2018-09-15 Lew Pogorzela Brenewia Wijewo 17:00
2018-09-15 Piast Poniec LUKS Korona Wilkowice 17:00
2018-09-15 Sarnowianka Sarnowa 4P4S Rydzyniak Rydzyna 17:00
2018-09-15 K.S. Sparta Miejska Górka GKS Włoszakowice 17:00
2018-09-09 Brenewia Wijewo Piast Poniec 13:00
2018-09-09 Grom Czacz Lew Pogorzela 11:00
2018-09-09 Tęcza Osa Osieczna Dąb Kębłowo 17:00
2018-09-09 GKS Włoszakowice Helios Czempiń 14:00
2018-09-08 4P4S Rydzyniak Rydzyna Sokół Wroniawy 17:00
2018-09-08 Zjednoczeni Pudliszki Sarnowianka Sarnowa 16:00
2018-09-08 LUKS Korona Wilkowice Wisła Borek Wielkopolski 17:00
2018-09-08 Grom Wolsztyn K.S. Sparta Miejska Górka 17:00
2018-09-02 Dąb Kębłowo Helios Czempiń 15:00
2018-09-02 Wisła Borek Wielkopolski Brenewia Wijewo 16:00
2018-09-02 Sarnowianka Sarnowa LUKS Korona Wilkowice 16:00
2018-09-01 Lew Pogorzela Tęcza Osa Osieczna 17:00
2018-09-01 Piast Poniec Grom Czacz 17:00
2018-09-01 Sokół Wroniawy Zjednoczeni Pudliszki 17:00
2018-09-01 Grom Wolsztyn GKS Włoszakowice 17:00
2018-09-01 4P4S Rydzyniak Rydzyna K.S. Sparta Miejska Górka 17:00
2018-08-26 Brenewia Wijewo Sarnowianka Sarnowa 13:00
2018-08-26 Tęcza Osa Osieczna Piast Poniec 17:00
2018-08-26 Helios Czempiń Lew Pogorzela 16:00
2018-08-26 GKS Włoszakowice Dąb Kębłowo 14:00
2018-08-25 4P4S Rydzyniak Rydzyna Grom Wolsztyn 17:00
2018-08-25 LUKS Korona Wilkowice Sokół Wroniawy 17:00
2018-08-25 Grom Czacz Wisła Borek Wielkopolski 16:00
2018-08-25 Zjednoczeni Pudliszki K.S. Sparta Miejska Górka 17:00
2018-08-19 Wisła Borek Wielkopolski Tęcza Osa Osieczna 16:00
2018-08-19 Sarnowianka Sarnowa Grom Czacz 16:00
2018-08-19 Sokół Wroniawy Brenewia Wijewo 14:00
2018-08-19 4P4S Rydzyniak Rydzyna GKS Włoszakowice 15:00
2018-08-18 Lew Pogorzela Dąb Kębłowo 17:00
2018-08-18 Piast Poniec Helios Czempiń 17:00
2018-08-18 Grom Wolsztyn Zjednoczeni Pudliszki 17:00
2018-08-18 K.S. Sparta Miejska Górka LUKS Korona Wilkowice 17:00
2019-03-10 Brenewia Wijewo K.S. Sparta Miejska Górka 13:00
2018-08-15 Zjednoczeni Pudliszki 4P4S Rydzyniak Rydzyna 16:00
2018-08-15 LUKS Korona Wilkowice Grom Wolsztyn 16:00
2018-08-15 Grom Czacz Sokół Wroniawy 16:00
2018-08-15 Tęcza Osa Osieczna Sarnowianka Sarnowa 16:00
2018-08-15 Helios Czempiń Wisła Borek Wielkopolski 16:00
2018-08-15 Dąb Kębłowo Piast Poniec 16:00
2018-08-15 GKS Włoszakowice Lew Pogorzela 16:00
2018-08-12 Piast Poniec 2:4 Lew Pogorzela zobacz ›
2018-08-12 Wisła Borek Wielkopolski 3:1 Dąb Kębłowo zobacz ›
2018-08-12 Sokół Wroniawy 1:1 Tęcza Osa Osieczna zobacz ›
2018-08-12 K.S. Sparta Miejska Górka 4:3 Grom Czacz zobacz ›
2018-08-11 Sarnowianka Sarnowa 1:5 Helios Czempiń zobacz ›
2018-08-11 Grom Wolsztyn 1:0 Brenewia Wijewo zobacz ›
2018-08-11 4P4S Rydzyniak Rydzyna 2:0 LUKS Korona Wilkowice zobacz ›
2018-08-11 Zjednoczeni Pudliszki 5:1 GKS Włoszakowice zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-04 K.S. Sparta Miejska Górka 6:1 KS Barycz Milicz zobacz ›
2018-08-02 K.S. Sparta Miejska Górka 2:2 Piast Kobylin zobacz ›
2018-07-31 K.S. Sparta Miejska Górka 1:1 LZS Pinsel - Peter Krobianka Krobia zobacz ›
2018-07-28 K.S. Sparta Miejska Górka 4:0 Sokół Chwałkowo zobacz ›
2018-07-21 K.S. Sparta Miejska Górka 4:1 Ruch Bojanowo zobacz ›

Ostatnie spotkanie

K.S. Sparta Miejska GórkaGrom Czacz
K.S. Sparta Miejska Górka 4:3 Grom Czacz
2018-08-12, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Najbliższe spotkanie

K.S. Sparta Miejska GórkaLUKS Korona Wilkowice
K.S. Sparta Miejska Górka   LUKS Korona Wilkowice
2018-08-18, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Zjednoczeni Pudliszki 5:1 GKS Włoszakowice
4P4S Rydzyniak Rydzyna 2:0 LUKS Korona Wilkowice
Grom Wolsztyn 1:0 Brenewia Wijewo
Sarnowianka Sarnowa 1:5 Helios Czempiń
K.S. Sparta Miejska Górka 4:3 Grom Czacz
Sokół Wroniawy 1:1 Tęcza Osa Osieczna
Wisła Borek Wielkopolski 3:1 Dąb Kębłowo
Piast Poniec 2:4 Lew Pogorzela

Kalendarium

14

08-2018

wtorek

15

08-2018

środa

16

08-2018

czwartek

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
GKS Włoszakowice - Lew Pogorzela
Dąb Kębłowo - Piast Poniec
Helios Czempiń - Wisła Borek Wielkopolski
Tęcza Osa Osieczna - Sarnowianka Sarnowa
Grom Czacz - Sokół Wroniawy
LUKS Korona Wilkowice - Grom Wolsztyn
Zjednoczeni Pudliszki - 4P4S Rydzyniak Rydzyna
Brenewia Wijewo - K.S. Sparta Miejska Górka

Najnowsza galeria

Przejscie zawodników rocznika 2004 oraz 30-lecie Prezesury Pana Tadusza Błochowiaka
Ładowanie...

Losowa galeria

Rawia Rawicz -Sparta M.Górka
Ładowanie...

Ankiety

Czy Nasza drużyna seniorów awansuje do IV ligi?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 166, wczoraj: 359
ogółem: 1 863 605

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka