SPARTA Miejska Górka - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Odtwarzacz

Logowanie

Statystyki drużyny

Sport.pl

Administrator strony

Transfery

Sezon 2017/2018

Runda wiosenna:

Przybyli: Sprutta Kacper (po rocznej przerwie, dawniej Rawia Rawicz), Jasiak Piotr (wznowił treningi po rocznej przerwie), Duszak Mikołaj, Zmysłowski Wojciech (oboje K.S. Sparta - juniorzy).

Ubyli: Marchewka Edwin (Piast Kobylin), Szeptun Krzysztof, Adamiak Michał, Lokś Piotr (wszyscy nie wznowili treningów)

Runda jesienna:

Przybyli: Plawgo Grzegorz (Śląsk Wrocław S.A. - wrócił z wypożyczenia), Skrzypczak Kamil, Szeptun Krzysztof, Żyto Jakub (wszyscy z juniorów), Kaczmarek Miłosz (Awdaniec Pakosław, dawniej K.S. Sparta Miejska Górka - juniorzy), Rak Zbigniew (Chrobry Głogów S.A, dawniej K.S. Sparta Miejska Górka - juniorzy)

Ubyli: Ptak Eryk, Kmieć Eryk (nie wznowili treningów)

Sezon 2016/2017

Runda wiosenna:

Przybyli: Gmerek Damian, Kląskała Paweł (oboje Pelikan Dębno Polskie), Subera Kacper, Łysiak Michał (z juniorów).

Ubyli: Kowalski Bartosz, Zieliński Jędrzej, Kmieć Eryk,  Adamiak Dawid,  Skrzypczak Rafał, Walkowiak Krystian (wszyscy zrezygnowali w trakcie rundy jesiennej), Jasiak Piotr (sprawy rodzinne), Marchewka Wiktor (sprawy zawodowe)

 

Runda jesienna:

Przybyli: Niedźwiedź Mariusz, Kmieć Eryk, Kaczmarek Michał, Marchewka Edwin (wszyscy z juniorów), Jasiak Piotr (LZS Słupia Kapit., przedtem Sarnowianka Sarnowa), Marchewka Wiktor (wznowił treningi)

Ubyli: Kokot Tomasz (Piast Kobylin), Wiśniewski Tomasz (Rawia Rawag Rawicz), Antoniak Marcin, Kaiser Adrian (zrezygnowali w trakcie sezonu 2015/2016, Antoniak - Orla Korzeńsko, Kaiser - Pelikan Dębno Polskie), Kal Igor (Orla Korzeńsko), Frąckowiak Mariusz (koniec kariery), Cieplik Robert, Kaczmarek Przemysław (oboje - Zjednoczeni Pudliszki)

Sezon 2015/2016

Runda wiosenna:

Przybyli:  Antoniak Marcin, Kaiser Adrian, Kal Igor (wszyscy Pelikan Dębno Polskie), Giezek Adrian, Lokś Piotr, Tomkiewicz Kacper, Walkowiak Krystian, Wierzyk Krystian (wszyscy z drużyny juniorów)

Ubyli: Adamiak Dawid (obowiązki zawodowe), Dytko Łukasz, Barański Bartosz (koniec wypożyczenia z MKS Piast Żmigród), Hubert Marcin, Dechnik Marek, Ptak Eryk, Marchewka Wiktor (nie wznowili treningów). 

Runda jesienna:

Przybyli: Dechnik Marek, Golina Kacper, Walkowiak Krystian, Ptak Eryk (Wszyscy z drużyny juniorów), Dytko Łukasz (wypożyczenie z MKS Piast Żmigród), Hubert Marcin, Wiśniewski Tomasz (oboje z GKS Włoszakowice), Adamiak Waldemar (Sarnowianka Sarnowa)

Ubyli: Drewnowski Damian (Piast Kobylin), Król Michał, Wierzyk Krystian, Popielas Szymon, Durczewski Dawid, Kubiak Miłosz (nie wznowili treningów), Szczepański Łukasz (Sarnowianka Sarnowa), Zimny Kacper (obowiązki zawodowe).

Sezon 2014/2015

Runda jesienna:

Przybyli: Małecki Miłosz, Siecla Robert, Szczepański Łukasz (wszyscy Sarnowianka Sarnowa), Drewnowski Damian (Polonia Leszno), Hądzlik Marcin, Kaczmarek Adrian, Król Michał, Kubiak Miłosz, Popielas Szymon, Skrzypek Wojciech, Wierzyk Krystian (wszyscy z drużyny juniorów)

Ubyli: Kajl Krzysztof, Bojdo Łukasz, Kurasiak Paweł (Piast Kobylin), Kabza Radosław,  Sulikowski Wojciech, Kowalski Bartosz (nie wznowili treningów), Kłakulak Mateusz (obowiązki zawodowe), Sadowski Dominik

Runda wiosenna:

Przybyli: Bartosz Barański (wypożyczenie na rok z MKS Piast Żmigród), Marcin Busz (roczna przerwa, poprzednio Dąbroczanka Pępowo, Ardi Krobianka Krobia), Zieliński Jędrzej (po długiej przerwie, poprzednio K.S. Sparta Miejska Górka - juniorzy)

Ubyli: Małecki Miłosz (LUKS Pelikan Dębno Polskie), Kaczmarek Marcin (praca), Kaczmarek Adrian, Marchewka Wiktor (nie wznowili treningów)

Sezon 2013/2014

Runda jesienna:

Przybyli: Durczewski Dawid, Marchewka Wiktor,  (obaj z juniorów), Kajl Krzysztof (Polonia Leszno), Cieplik Robert (Zjednoczeni Pudliszki), Korczak Kacper (wypożyczenie)

Ubyli: Roman Krawczyk (nie wznowił treningów), Jęsiek Marek (Orla Jutrosin), Pachelski Gracjan, Szpalik Bartosz, Siejek Michał (wszystkim skończył się termin wypożyczenia), Olejnicki Konrad, Magnus Alan (nie wznowili treningów).

Runda wiosenna:

Przybyli: Sadowski Dominik (Ostrovia Ostrów Wlkp., Sulikowski Wojciech, Bojdo Łukasz (obaj Pelikan Dębno Polskie), Kurasiak Paweł (Zjednoczeni Pudliszki) oraz Kłakulak Mateusz (z juniorów)

Ubyli: Kaczmarek Przemysław (kontuzja), Korczak Kacper (koniec wypożyczenia),

Sezon 2012/2013

Runda wiosenna:

Przybyli: Kaczmarek Marcin, Kaczmarek Przemysław (obaj Zjednoczeni Pudliszki), Olejnicki Konrad (Rolgos Sowiny), Szlachetka Witold (Ruch Bojanowo), Pachelski Gracjan (Grom Plewiska), Szpalik Bartosz (Błękitni Owińska), Siejek Michał (Złoci Złotkowo), Kowalski Bartosz (powrót po przerwie).

Ubyli: Zimny Wojciech, Adamek Eryk, Szafrański Jarosław, Janowski Jakub, Plawgo Błażej, Bernadek Paweł, Adamiak Waldemar (nie wznowili treningów).

Runda jesienna:

Przybyli: Szafrański Jarosław, Magnus Alan, Malchrzycki Tomasz, Nowak Bartłomiej, Janowski Jakub, Plawgo Błażej (wszyscy z juniorów), Roman Krawczyk (Sarnowianka Sarnowa), Kabza Radosław (wznowił treningi po długiej przerwie).

Ubyli: Wawrzyniak Piotr i Skrzypczak Tomasz (Rawia Rawicz), Kowalski Bartosz (Wojtaszki), Łakomy Piotr (nie wznowił treningów).

 

Sezon 2011/2012

Runda jesienna:

Przybyli: Piotr Wawrzyniak (Rawia Rawicz), Tomasz Wawrzyniak (Rawia Rawicz), Piotr Staniszewski (Rawia Rawicz - były trener Rawii), Mateusz Pernak (Rawia Rawicz), Tomasz Dembski (Korona Piaski, 2 lata przerwy), Biernat Dariusz (Dąbroczanka Pępowo).

Ubyli: Dorian Nawrot (skończyło się wypożyczenie), Szymon Świtała (Ludwinowo), Tomasz Melańczuk, Adrian Niedźwiedzki, Marcin Masełkowski.

Sezon 2010/2011

Runda wiosenna:

Przybyli: Adrian Niedźwiedzki i Dorian Nawrot (Rawia Rawicz), Tomasz Melańczuk (Mieszko Konotop),

Odeszli: Nikodem Kozak i Adam Kluczyk (Korona Piaski), Bartosz Dechnik (Ardi Krobianka Krobia), Szymon Świtała (nie wznowił treningów)

Runda jesienna:

Przybyli: Kaczmarek Bartosz (Dąbroczanka Pępowo), Kluczyk Adam (Korona Piaski) Kozak Nikodem (Korona Piaski), Masełkowski Marcin (Rawia Rawicz), Szczęsny Jakub (Dąbroczanka Pępowo), Świtała Szymon (Krobianka Krobia)

Ubyli:  Krzysztof Paprocki - wraca z wypożyczenia do Rawii Rawicz, Michał Rejek  (Piast Kobylin)

 Sezon 2009/2010

Runda wiosenna:

Przybyli: Michał Rejek i Tomasz Skrzypczak (Piast Kobylin), Jakub Żywicki (Korona Piaski-wypożyczenie), Marcin Hubert (Korona Piaski), Krzysztof Paprocki (Rawia Rawicz-wypożyczenie), Bartosz Dechnik (Zjednoczeni Pudliszki)

Odeszli: Adrian Nawrot, Tomasz Szumny, Szymon Świtała(ARDI Krobianka Krobia), Radosław Kabza(kontuzja), Krzysztof Czerwiński, Marcin Dubicki (nie wznowili treningów), Arkadiusz Pawlak(szkoła i praca)

Runda jesienna:

Przybyli: Marcin Dubicki( powrót z wypożyczenia- Sarnowainka Sarnowa), Tomasz Szumny(Krobianka Krobia), Arkadiusz Pawlak(roczna przerwa,poprzednio Krobianka Krobia)

Odeszli: Maciej Wieczorek( Ardi Krobianka Krobia), Grzegorz Chorała(Dąbroczanka Pępowo), Sebastian Kościuk i Grzegorz Kamiński(LKS Czarnylas) Kamil Witkowski(-)

 

Sezon 2008/9

 

Runda wiosenna:

 

Przybyli: Kamil Witkowski(Śląsk Wrocław-Młoda Ekstraklasa), Adrian Nawrot(Remes Opalenica-wypożyczenie), Tomasz Nakielski(Polonia/Sparta Świdnica), Sebastian Kościuk(Pogoń Oleśnica), Grzegorz Kamiński(Ślęza Wrocław)

 

Odeszli: Adam Łuczak(Obra Kościan), Jakub SzczęsnyKrzysztof Siama(Dąbroczanka Pępowo), Mariusz Kasperczyk(nie wznowili treningów) Marcin Dubicki, Krystian Sznajder i Patryk Janaszek(Sarnowinka Sarnowa), Bogumił Ceglarek(Polonia 1912 Leszno), Mariusz Kasperczyk(Sarnowianka Sarnowa- wypożyczenie)

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnie spotkanie

LZS Juna-Trans Stare OborzyskaK.S. Sparta Miejska Górka
LZS Juna-Trans Stare Oborzyska 2:0 K.S. Sparta Miejska Górka
2018-05-19, 16:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Najbliższe spotkanie

K.S. Sparta Miejska GórkaUKS Promień Krzywiń
K.S. Sparta Miejska Górka   UKS Promień Krzywiń
2018-05-26, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 25
LZS Juna - Trans Stare Oborzyska 2:0 K.S. Sparta Miejska Górka
K.S. Pogoń Śmigiel 1929 4:1 Wisła Borek Wielkopolski
Zjednoczeni Pudliszki 1:7 4P4S Rydzyniak Rydzyna
Tęcza Osa Osieczna 2:1 LUKS Korona Wilkowice
Orla Jutrosin 1:0 Dąb Kębłowo
Sarnowianka Sarnowa 1:0 GKS Włoszakowice
MLKS Orkan Chorzemin 3:0 Rywal Ewmar Kurza Góra
UKS Promień Krzywiń Ardi Krobianka Krobia

Kalendarium

21

05-2018

pon.

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 26
K.S. Sparta Miejska Górka - UKS Promień Krzywiń
Ardi Krobianka Krobia - Orla Jutrosin
LUKS Korona Wilkowice - Zjednoczeni Pudliszki
4P4S Rydzyniak Rydzyna - MLKS Orkan Chorzemin
Dąb Kębłowo - Tęcza Osa Osieczna
Rywal Ewmar Kurza Góra - Sarnowianka Sarnowa
GKS Włoszakowice - K.S. Pogoń Śmigiel 1929
Wisła Borek Wielkopolski - LZS Juna - Trans Stare Oborzyska

Najnowsza galeria

Przejscie zawodników rocznika 2004 oraz 30-lecie Prezesury Pana Tadusza Błochowiaka
Ładowanie...

Losowa galeria

Sparta - Centra Ostrów Wlkp. (19.09.2010)[foto B.Wnuk]
Ładowanie...

Ankiety

Czy Nasza drużyna seniorów awansuje do IV ligi?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 132, wczoraj: 198
ogółem: 1 835 915

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka