SPARTA Miejska Górka - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Odtwarzacz

Logowanie

Statystyki drużyny

Sport.pl

Administrator strony

Terminarz rozgrywek

 

 

Junior Młodszy gr. Mistrzowska - Wiosna ‘ 2017

 

Kolejka 1 w dniach 18-03-2017/19-03-2017

POGOŃ Śmigiel

- KORONA Piaski

n. g. 15,00

ORLA Jutrosin

- KROBIANKA Krobia

n. g. 13,00

KANIA Gostyń

- Obra 1912 Kościan

n. g. 11,00

BRENEWIA Wijewo

- SPARTA Miejska Górka

n. g. 11,30

Kolejka 2 w dniach 25-03-2017/26-03-2017

KORONA Piaski

- SPARTA Miejska Górka

s. g. 11,00

BRENEWIA Wijewo

- Obra 1912 Kościan

n. g. 10,00

KROBIANKA Krobia

- KANIA Gostyń

s. g. 15,00

POGOŃ Śmigiel

- ORLA Jutrosin

s. g. 12,00

Kolejka 3 w dniach 01-04-2017/02-04-2017

ORLA Jutrosin

- KORONA Piaski

s. g. 16,00

KANIA Gostyń

- POGOŃ Śmigiel

n. g. 11,00

BRENEWIA Wijewo

- KROBIANKA Krobia

n. g. 11,30

SPARTA Miejska Górka

- Obra 1912 Kościan

s. g. 16,00

Kolejka 4 w dniach 08-04-2017/09-04-2017

KORONA Piaski

- Obra 1912 Kościan

s. g. 11,00

KROBIANKA Krobia

- SPARTA Miejska Górka

s. g. 15,00

POGOŃ Śmigiel

- BRENEWIA Wijewo

s. g. 12,30

ORLA Jutrosin

- KANIA Gostyń

n. g. 13,00

Kolejka 5 w dniach 22-04-2017/23-04-2017

KANIA Gostyń

- KORONA Piaski

n. g. 11,00

BRENEWIA Wijewo

- ORLA Jutrosin

n. g. 11,30

SPARTA Miejska Górka

- POGOŃ Śmigiel

s. g. 16,00

Obra 1912 Kościan

- KROBIANKA Krobia

n. g. 11,00

 

Kolejka 6 w dniach 29-04-2017/30-04-2017

KORONA Piaski

- KROBIANKA Krobia

s. g. 10,00

POGOŃ Śmigiel

- Obra 1912 Kościan

n. g. 16,30

ORLA Jutrosin

- SPARTA Miejska Górka

s. g. 16,00

KANIA Gostyń

- BRENEWIA Wijewo

n. g. 11,00

 

Kolejka 7 w dniach 06-05-2017/07-05-2017

BRENEWIA Wijewo

- KORONA Piaski

s. g. 16,00

SPARTA Miejska Górka

- KANIA Gostyń

n. g. 16,00

Obra 1912 Kościan

- ORLA Jutrosin

s. g. 12,30

KROBIANKA Krobia

- POGOŃ Śmigiel

s. g. 14,00

Kolejka 8 w dniach 13-05-2017/14-05-2017

KORONA Piaski

- POGOŃ Śmigiel

s. g. 11,00

KROBIANKA Krobia

- ORLA Jutrosin

s. g. 16,00

Obra 1912 Kościan

- KANIA Gostyń

n. g. 13,30

SPARTA Miejska Górka

- BRENEWIA Wijewo

n. g. 16,00

Kolejka 9 w dniach 20-05-2017/21-05-2017

SPARTA Miejska Górka

- KORONA Piaski

n. g. 16,00

Obra 1912 Kościan

- BRENEWIA Wijewo

n. g. 10,00

KANIA Gostyń

- KROBIANKA Krobia

n. g. 11,00

ORLA Jutrosin

- POGOŃ Śmigiel

s. g. 12,00

Kolejka 10 w dniach 27-05-2017/28-05-2017

KORONA Piaski

- ORLA Jutrosin

s. g. 11,00

POGOŃ Śmigiel

- KANIA Gostyń

n. g. 16,30

KROBIANKA Krobia

- BRENEWIA Wijewo

s. g. 16,00

Obra 1912 Kościan

- SPARTA Miejska Górka

s. g. 11,00

Kolejka 11 w dniach 03-06-2017/04-06-2017

Obra 1912 Kościan

- KORONA Piaski

n. g. 11,00

SPARTA Miejska Górka

- KROBIANKA Krobia

31.05 śr. g. 18,00

BRENEWIA Wijewo

- POGOŃ Śmigiel

s. g. 16,00

KANIA Gostyń

- ORLA Jutrosin

n. g. 11,00

 

Kolejka 12 w dniach 10-06-2017/11-06-2017

KORONA Piaski

- KANIA Gostyń

s. g. 11,00

ORLA Jutrosin

- BRENEWIA Wijewo

s. g. 13,00

POGOŃ Śmigiel

- SPARTA Miejska Górka

n. g. 17,00

KROBIANKA Krobia

- Obra 1912 Kościan

s. g. 17,00

Kolejka 13 w dniach 15-06-2017 godz. 11,00

KROBIANKA Krobia

- KORONA Piaski

13.06 wt. g. 18,00

Obra 1912 Kościan

- POGOŃ Śmigiel

 

SPARTA Miejska Górka

- ORLA Jutrosin

14.06 śr. g. 18,00

BRENEWIA Wijewo

- KANIA Gostyń

 

Kolejka 14 w dniach 18-06-2017 godz. 11,00

KORONA Piaski

- BRENEWIA Wijewo

 

KANIA Gostyń

- SPARTA Miejska Górka

 

ORLA Jutrosin

- Obra 1912 Kościan

 

POGOŃ Śmigiel

- KROBIANKA Krobia

 

Ostatnie spotkanie

K.S. Sparta Miejska GórkaGrom Czacz
K.S. Sparta Miejska Górka 4:3 Grom Czacz
2018-08-12, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Najbliższe spotkanie

K.S. Sparta Miejska GórkaLUKS Korona Wilkowice
K.S. Sparta Miejska Górka   LUKS Korona Wilkowice
2018-08-18, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Zjednoczeni Pudliszki 5:1 GKS Włoszakowice
4P4S Rydzyniak Rydzyna 2:0 LUKS Korona Wilkowice
Grom Wolsztyn 1:0 Brenewia Wijewo
Sarnowianka Sarnowa 1:5 Helios Czempiń
K.S. Sparta Miejska Górka 4:3 Grom Czacz
Sokół Wroniawy 1:1 Tęcza Osa Osieczna
Wisła Borek Wielkopolski 3:1 Dąb Kębłowo
Piast Poniec 2:4 Lew Pogorzela

Kalendarium

14

08-2018

wtorek

15

08-2018

środa

16

08-2018

czwartek

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
GKS Włoszakowice - Lew Pogorzela
Dąb Kębłowo - Piast Poniec
Helios Czempiń - Wisła Borek Wielkopolski
Tęcza Osa Osieczna - Sarnowianka Sarnowa
Grom Czacz - Sokół Wroniawy
LUKS Korona Wilkowice - Grom Wolsztyn
Zjednoczeni Pudliszki - 4P4S Rydzyniak Rydzyna
Brenewia Wijewo - K.S. Sparta Miejska Górka

Najnowsza galeria

Przejscie zawodników rocznika 2004 oraz 30-lecie Prezesury Pana Tadusza Błochowiaka
Ładowanie...

Losowa galeria

Rawia Rawicz -Sparta M.Górka
Ładowanie...

Ankiety

Czy Nasza drużyna seniorów awansuje do IV ligi?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 106, wczoraj: 359
ogółem: 1 863 545

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka