SPARTA Miejska Górka - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2018-02-20 Porażka Sparty
  • 2018-02-17 Remis Sparty z Wielkopolanką Szelejewo
  • 2018-02-10 Wygrana Sparty
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Tęcza Osa Osieczna - K.S. Sparta Miejska Górka 1:3
  • Zjednoczeni Pudliszki - Orla Jutrosin 0:0
  • MLKS Orkan Chorzemin - UKS Promień Krzywiń 4:1
  • Dąb Kębłowo - K.S. Pogoń Śmigiel 1929 0:2
  • LZS Juna - Trans Stare Oborzyska - LUKS Korona Wilkowice 2:5
  • Sarnowianka Sarnowa - Ardi Krobianka Krobia 3:3
  • Wisła Borek Wielkopolski - 4P4S Rydzyniak Rydzyna 4:0
  • GKS Włoszakowice - Rywal Ewmar Kurza Góra 6:1
  •        

Zegar

Odtwarzacz

Logowanie

Statystyki drużyny

Sport.pl

Administrator strony

Trampkarz

  

                           Strona trampkarzy: http://spartatrampkarz.futbolowo.pl/

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRENER: Karol Golina

 

Tabela

 

 

Lp

Nazwa drużyny

M

Pkt

W

R

P

Br

Bilans

1

Korona Piaski

4

12

4

0

0

18-3

+15

2

Sparta Miejska Górka

4

10

3

1

0

14-8

+6

3

Ardi Krobianka Krobia

4

9

3

0

1

17-8

+9

4

UKS Borek

4

9

3

0

1

14-6

+8

5

Kania Gostyń

6

7

2

1

3

18-12

+6

6

Polonia Leszno

5

6

2

0

3

13-7

+6

7

Zjednoczeni Pudliszki

5

2

0

2

3

3-17

-14

8

Rawia Rawicz

3

1

0

1

2

2-7

-5

9

UKS Pępowo

5

1

0

1

4

3-34

-31

 

Trampkarz gr. I C1-C2

 runda jesienna 2010

 

 

Termin I 04/05.09.2010

Trampkarz

Korona Piaski – Polonia 1912 Leszno                                   sob. g. 15,30

Zjednoczeni Pudliszki – Sparta M. Górka                               sob. g. 11,00

Ardi Krobianka Krobia – Rawia Rawicz                                   sob. g. 12,30

UKS Kania Gostyń                                                                         – pauza

UKS Borek                                                                                        – pauza

UKS Pępowo                                                                                    – pauza

                         

 

Termin II 11/12.09.2010                                   

Trampkarz

Sparta M. Górka – Ardi Krobianka Krobia                                   sob. g. 12,30

Polonia 1912 Leszno – Zjednoczeni Pudliszki                          sob. g. 12,30

UKS Kania Gostyń – UKS Pępowo                                               niedz. g. 12,30

Rawia Rawicz                                                                                     – pauza

UKS Borek                                                                                          – pauza

Korona Piaski                                                                                     – pauza

 

 

Termin III 15.09.2010 /środa/

Trampkarz

UKS Borek – UKS Kania Gostyń                                                g. 18,00

Ardi Krobianka Krobia – Polonia 1912 Leszno                       g. 18,00

Rawia Rawicz – Sparta Miejska Górka                                     g. 18,00

UKS Pępowo                                                                                      – pauza

Korona Piaski                                                                                     – pauza

Zjednoczeni Pudliszki                                                                        – pauza

 

 

Termin IV 18/19.09.2010

Trampkarz

Polonia 1912 Leszno – Rawia Rawicz                                niedz. g. 12,30

UKS Kania Gostyń – Korona Piaski                                     sob. g. 12,30

UKS Pępowo – UKS Borek                                                    sob. g. 13,00

Sparta Miejska Górka                                                               – pauza

Ardi Krobianka Krobia                                                               – pauza

Zjednoczeni Pudliszki                                                                – pauza

 

 

Termin V 22.09.2010 /środa/

Trampkarz

Korona Piaski – UKS Pępowo                                                     g. 17,30

Zjednoczeni Pudliszki – UKS Kania Gostyń                              g. 17,30

Sparta Miejska Górka – Polonia 1912 Leszno                          g. 17,30

UKS Borek                                                                                          – pauza

Ardi Krobianka Krobia                                                                       – pauza

Rawia Rawicz                                                                                     – pauza

 

 

Termin VI 25/26.09.2010

Trampkarz

UKS Kania Gostyń – Ardi Krobianka Krobia                          niedz. g. 12,30

UKS Pępowo – Zjednoczeni Pudliszki                                    sob. g. 12,30

UKS Borek – Korona Piaski                                                      sob. g. 11,00

Polonia 1912 Leszno                                                                  – pauza

Sparta Miejska Górka                                                                  – pauza

Rawia Rawicz                                                                                – pauza

 

 

Termin VII 02/03.10.2010

Trampkarz

Zjednoczeni Pudliszki – UKS Borek                                   sob. g. 11,00

Ardi Krobianka Krobia – UKS Pępowo                              sob. g. 12,30

Rawia Rawicz – UKS Kania Gostyń                                  sob. g. 12,30

Korona Piaski                                                                              – pauza

Sparta Miejska Górka                                                                 – pauza

Polonia 1912 Leszno                                                                 – pauza

 

 

Termin VIII 09/10.10.2010

Trampkarz

UKS Kania Gostyń – Sparta Miejska Górka                               sob. g. 12,30

UKS Pępowo – Rawia Rawicz                                                      sob. g. 11,30

UKS Borek – Ardi Krobianka Krobia                                             sob. g. 11,00

Korona Piaski – Zjednoczeni Pudliszki                                        sob. g. 12,30

Polonia 1912 Leszno                                                                       – pauza

 

 

Termin IX 16.10.2010 /sobota/

Trampkarz

Ardi Krobianka Krobia – Korona Piaski                               sob. g. 12,00

Rawia Rawicz – UKS Borek                                                   sob. g. 13,00

Sparta Miejska Górka – UKS Pępowo                                 sob. g. 12,30

Polonia 1912 Leszno – UKS Kania Gostyń                         sob. g. 12,30

Zjednoczeni Pudliszki                                                                    - pauza

 

 

Termin X 23/24.10.2010

Trampkarz

UKS Pępowo – Polonia 1912 Leszno                                 sob. g. 11,15

UKS Borek – Sparta Miejska Górka                                     sob. g. 11,00

Korona Piaski – Rawia Rawicz                                             sob. g. 12,30

Zjednoczeni Pudliszki – Ardi Krobianka Krobia                  niedz. g. 11,00

UKS Kania Gostyń                                                                    – pauza

 

 

Termin XI 30/31.10.2010

Trampkarz

Rawia Rawicz – Zjednoczeni Pudliszki                                     sob. g. 13,00

Sparta Miejska Górka – Korona Piaski                                     sob. g. 12,30

Polonia 1912 Leszno – UKS Borek                                            sob. g. 12,30

Ardi Krobianka Krobia                                                                   – pauza

UKS Pępowo                                                                                   – pauza

UKS Kania Gostyń                                                                         – pauza

 

UWAGA:

- drużyna Junior Drobnin swoje mecze jako gospodarz rozgrywać będzie na boisku w Garzynie;

 

- drużyny  Rawia Rawicz swoje mecze jako gospodarz rozgrywać będzie na boisku przy ul. Grota-Roweckiego w Rawiczu;

 

- drużyny  KS Polonia 1912 Leszno swoje mecze jako gospodarz rozgrywać będzie na boisku w Lesznie-Zaborowie;

 

- gospodarz po zakończeniu meczu zobowiązany jest do podania wyniku na nr tel. /065/ 5205580 lub kom. 0602242003.

 

 

 

Ostatnie spotkanie

K.S. Sparta Miejska GórkaSokół Chwałkowo
K.S. Sparta Miejska Górka 1:3 Sokół Chwałkowo
2018-02-18, 15:00:00
Chwałkowo
     
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Reklama

Najbliższe spotkanie

K.S. Sparta Miejska GórkaPelikan Dębno Polskie
mecz towarzyski
K.S. Sparta Miejska Górka   Pelikan Dębno Polskie
2018-02-25, 17:00:00

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Tęcza Osa Osieczna 1:3 K.S. Sparta Miejska Górka
Zjednoczeni Pudliszki 0:0 Orla Jutrosin
MLKS Orkan Chorzemin 4:1 UKS Promień Krzywiń
Dąb Kębłowo 0:2 K.S. Pogoń Śmigiel 1929
LZS Juna - Trans Stare Oborzyska 2:5 LUKS Korona Wilkowice
Sarnowianka Sarnowa 3:3 Ardi Krobianka Krobia
Wisła Borek Wielkopolski 4:0 4P4S Rydzyniak Rydzyna
GKS Włoszakowice 6:1 Rywal Ewmar Kurza Góra

Kalendarium

20

02-2018

wtorek

21

02-2018

środa

22

02-2018

czwartek

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

26

02-2018

pon.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Najnowsza galeria

Przejscie zawodników rocznika 2004 oraz 30-lecie Prezesury Pana Tadusza Błochowiaka
Ładowanie...

Losowa galeria

Puchar Polski KS SPARTA - POLONIA LESZNO 0-3 09.03.2014
Ładowanie...

Ankiety

Czy Nasza drużyna seniorów awansuje do IV ligi?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 398, wczoraj: 289
ogółem: 1 810 590

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka