SPARTA Miejska Górka - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Odtwarzacz

Logowanie

Statystyki drużyny

Sport.pl

Administrator strony

Orlik

 

 

 

 Orlik I

2010/11

 

  Lp.           Nazwisko i imię          Data
             urodzenia
     w porządku alfabetycznym    
1  Górniak Igor    18.02.2003 r.
2  Lokś Piotr    06.03.2000 r.
3  Majchrzak Adam    27.11.2000 r.
4  Marchewka Edwin    27.08.2000 r.
5  Niwczyk Marek    12.03.2000 r.
6  Pieprzyk Łukasz    22.02.2000 r.
7  Plawgo Grzegorz    14.11.2000 r.
8  Siecla Eryk    28.05.2002 r.
9  Skrzypczak Kamil    27.10.2000 r.
10  Subera Kacper    27.04.2000 r.
11  Wnuk Michał    24.08.2001 r.
12  Żyto Jakub    21.06.2000 r.

 

 

 

 Orlik II

2010/11

 

  Lp.           Nazwisko i imię          Data
             urodzenia
     w porządku alfabetycznym    
1  Drewniak Kamil    17.03.2000 r.
2  Durczewski Szymon    24.04.2000 r.
3  Kaczmarek Adrian    16.01.2001 r.
4  Kaczmarek Kacper    12.07.2000 r.
5  Krysman Patryk             2001 r.
6  Lisiecki Szymon    12.08.2001 r.
7  Majchrzak Adam    27.11.2000 r.
8  Płóciennik Kacper    31.10.2001 r.
9  Sadowczyk Mikołaj    11.02.2000 r.
10  Siecla Eryk    28.05.2002 r.
11  Sulikowski Filip    14.05.2001 r.
12  Szafrański Albert    03.08.2001 r.
13  Tomczak Kacper    27.03.2001 r.
14  Woźny Mikołaj    24.05.2001 r.

 

Trener: Adam Waresiak      

 

 

 

 

Plan treningów

Kategoria

Symbol

Rocznik

Dzień tygodnia

Godzina

Uwagi

Orlik

E1

2000 i młodsi do 2003

Wtorek

Środa

Czwartek

Sobota/Niedziela

16.30

16.30

16.30

10:00

Boisko „Orlik”

Boisko „Orlik”

Boisko „Orlik”

Turniej

Orlik

E2

2001 i młodsi do 2003

Wtorek

Środa

Czwartek

Sobota/Niedziela

16.30

16.30

16.30

10:00

Boisko „Orlik”

Boisko „Orlik”

Boisko „Orlik”

Turniej

Żak

F1

2002 i młodsi do 2003

Wtorek

Środa

Czwartek

Sobota/Niedziela

16.30

16.30

16.30

10:00

Boisko „Orlik”

Boisko „Orlik”

Boisko „Orlik”

Turniej

Żak

F2

2003 i młodsi

Wtorek

Środa

Czwartek

Sobota/Niedziela

16.30

16.30

16.30

10:00

Boisko „Orlik”

Boisko „Orlik”

Boisko „Orlik”

Turniej

 

TABELA

 

 

LP

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

1

Orla Jutrosin

 

 

 

2

Sarnowianka Sarnowa

 

 

 

3

Sparta I Miejska Górka

 

 

 

4

Sparta II Miejska Górka

 

 

 

5

Rawia I Rawicz

 

 

 

6

Rawia II Rawicz

 

 

 

 

 

 

 

 

Orlik gr. IV E1-E2 – rocznik 2000 i młodsi

 runda jesienna 2010

 

Termin I 11/12.09.2010                               

Organizator turnieju Orla Jutrosin – niedziela g. 11,00

Orla Jutrosin – Sarnowianka Sarnowa

Sparta I Miejska Górka – Sarnowianka Sarnowa

Orla Jutrosin – Sparta I Miejska Górka 

 

Organizator: Sparta Miejska Górka – sobota g. 10,00

Sparta II Miejska Górka – Rawia I Rawicz

Rawia II Rawicz – Rawia I Rawicz

Sparta II Miejska Górka – Rawia II Rawicz

 

Termin II 18/19.09.2010

Organizator: Sarnowianka Sarnowa – sobota g. 11,00

Sarnowianka Sarnowa – Sparta I Miejska Górka

Sparta II Miejska Górka – Sparta I Miejska Górka

Sarnowianka Sarnowa – Sparta II Miejska Górka

 

Organizator turnieju Rawia I Rawicz – niedziela g. 11,00

Rawia I Rawicz – Rawia II Rawicz

Orla Jutrosin – Rawia II Rawicz

Rawia I Rawicz – Orla Jutrosin

 

Termin III 25/26.09.2010

Organizator: Sparta Miejska Górka – sobota g. 10,00

Sparta I Miejska Górka – Sparta II Miejska Górka

Rawia I Rawicz – Sparta II Miejska Górka

Sparta I Miejska Górka – Rawia I Rawicz

 

Organizator turnieju Rawia II Rawicz  – sobota g. 11,00

Rawia II Rawicz – Orla Jutrosin

Sarnowianka Sarnowa – Orla Jutrosin

Rawia II Rawicz – Sarnowianka Sarnowa

 

Termin IV 02/03.10.2010

Organizator: Orla Jutrosin – niedziela g. 11,00

Orla Jutrosin – Sparta I Miejska Górka

Sparta II Miejska Górka – Sparta I Miejska Górka

Orla Jutrosin – Sparta II Miejska Górka

 

Organizator turnieju Rawia I  Rawicz  – sobota g. 11,00

Rawia I Rawicz – Rawia II Rawicz

Sarnowianka Sarnowa – Rawia II Rawicz

Rawia I Rawicz – Sarnowianka Sarnowa

 

  

Termin V 09/10.10.2010

Organizator: Orla Jutrosin – sobota g. 11,00

Orla Jutrosin – Sparta II Miejska Górka

Rawia I Rawicz – Sparta II Miejska Górka

Orla Jutrosin – Rawia I Rawicz

 

Organizator turnieju Rawia II Rawicz  – niedziela g. 11,00

Rawia II Rawicz – Sarnowianka Sarnowa

Sparta I Miejska Górka – Sarnowianka Sarnowa

Rawia II Rawicz – Sparta I Miejska Górka

 

Termin VI 16/17.10.2010

Organizator turnieju Sarnowianka Sarnowa – niedziela g. 11,00

Sarnowianka Sarnowa – Sparta II Miejska Górka

Rawia I Rawicz – Sparta II Miejska Górka

Sarnowianka Sarnowa – Rawia I Rawicz

 

Organizator turnieju Sparta M. Górka – sobota g. 10,00

Sparta I Miejska Górka – Orla Jutrosin

Rawia II Rawicz – Orla Jutrosin

Sparta I Miejska Górka – Rawia II Rawicz

 

Termin VII 23/24.10.2010

Organizator turnieju Sparta M. Górka – sobota g. 10,00

Sparta II Miejska Górka – Orla Jutrosin

Sparta I Miejska Górka – Orla Jutrosin

Sparta II Miejska Górka – Sparta I Miejska Górka

 

Organizator turnieju Sarnowianka Sarnowa – niedziela g. 11,00

Sarnowianka Sarnowa – Rawia I Rawicz

Rawia II Rawicz – Rawia I Rawicz

Sarnowianka Sarnowa – Rawia II Rawicz

 

Termin VIII 30/31.10.2010

Organizator turnieju Sparta M. Górka – sobota g. 10,00

Sparta I Miejska Górka – Sarnowianka Sarnowa

Rawia II Rawicz – Sarnowianka Sarnowa

Sparta I Miejska Górka – Rawia II Rawicz

 

Organizator turnieju Sparta M. Górka – sobota g. 10,00

Sparta II Miejska Górka – Orla Jutrosin

Rawia I Rawicz – Orla Jutrosin

Sparta II Miejska Górka – Rawia I Rawicz

Ostatnie spotkanie

K.S. Sparta Miejska GórkaGrom Czacz
K.S. Sparta Miejska Górka 4:3 Grom Czacz
2018-08-12, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Najbliższe spotkanie

K.S. Sparta Miejska GórkaLUKS Korona Wilkowice
K.S. Sparta Miejska Górka   LUKS Korona Wilkowice
2018-08-18, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Zjednoczeni Pudliszki 5:1 GKS Włoszakowice
4P4S Rydzyniak Rydzyna 2:0 LUKS Korona Wilkowice
Grom Wolsztyn 1:0 Brenewia Wijewo
Sarnowianka Sarnowa 1:5 Helios Czempiń
K.S. Sparta Miejska Górka 4:3 Grom Czacz
Sokół Wroniawy 1:1 Tęcza Osa Osieczna
Wisła Borek Wielkopolski 3:1 Dąb Kębłowo
Piast Poniec 2:4 Lew Pogorzela

Kalendarium

14

08-2018

wtorek

15

08-2018

środa

16

08-2018

czwartek

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
GKS Włoszakowice - Lew Pogorzela
Dąb Kębłowo - Piast Poniec
Helios Czempiń - Wisła Borek Wielkopolski
Tęcza Osa Osieczna - Sarnowianka Sarnowa
Grom Czacz - Sokół Wroniawy
LUKS Korona Wilkowice - Grom Wolsztyn
Zjednoczeni Pudliszki - 4P4S Rydzyniak Rydzyna
Brenewia Wijewo - K.S. Sparta Miejska Górka

Najnowsza galeria

Przejscie zawodników rocznika 2004 oraz 30-lecie Prezesury Pana Tadusza Błochowiaka
Ładowanie...

Losowa galeria

Rawia Rawicz -Sparta M.Górka
Ładowanie...

Ankiety

Czy Nasza drużyna seniorów awansuje do IV ligi?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 112, wczoraj: 359
ogółem: 1 863 551

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka