SPARTA Miejska Górka - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Odtwarzacz

Logowanie

Statystyki drużyny

Sport.pl

Administrator strony

Hannibal

 

Żak

   6.jpg Fotki Zdjęcia Obrazki

 

 

 

  Lp.           Nazwisko i imię          Data
             urodzenia
       
1  Durczewski Bartosz    17.11.2002 r.
2  Górniak Igor    18.02.2003 r.
3  Hądzilk Kacper    01.06.2004 r.
4  Łakomy Mikołaj    07.03.2005 r.
5  Mijas Jakub    30.03.2003 r.
6  Parysek Łukasz    22.07.2002 r.
7  Pawlenty Tomasz    13.01.2003 r.
8  Pecyna Kacper    24.04.2004 r.
9  Piotrowski Jakub    03.10.2002 r.
10  Przybył Radek    27.08.2003 r.
11  Radoła Artur    29.09.2002 r.
12  Rydzyński Stefan    12.08.2002 r.
13  Siecla Eryk    28.05.2002 r.
14  Skrzypczak Igor    29.06.2003 r.
15  Szpruta Jakub    20.06.2004 r.
16  Śliwiński Jakub    25.06.2004 r.
17  Tuczyński Wojciech    11.03.2002 r.
18  Wątor Jakub    12.10.2002 r.
19  Wolsztyniak Kacper    03.10.2002 r.

 

TRENER: Adam Waresiak

 

 

 

Plan treningów

Kategoria

Symbol

Rocznik

Dzień tygodnia

Godzina

Uwagi

Orlik

E1

2000 i młodsi do 2003

Wtorek

Środa

Czwartek

Sobota/Niedziela

16.30

16.30

16.30

10:00

Boisko „Orlik”

Boisko „Orlik”

Boisko „Orlik”

Turniej

Orlik

E2

2001 i młodsi do 2003

Wtorek

Środa

Czwartek

Sobota/Niedziela

16.30

16.30

16.30

10:00

Boisko „Orlik”

Boisko „Orlik”

Boisko „Orlik”

Turniej

Żak

F1

2002 i młodsi do 2003

Wtorek

Środa

Czwartek

Sobota/Niedziela

16.30

16.30

16.30

10:00

Boisko „Orlik”

Boisko „Orlik”

Boisko „Orlik”

Turniej

Żak

F2

2003 i młodsi

Wtorek

Środa

Czwartek

Sobota/Niedziela

16.30

16.30

16.30

10:00

Boisko „Orlik”

Boisko „Orlik”

Boisko „Orlik”

Turniej

TABELA

 

 

 

LP

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

1

Krobianka Krobia

 

 

 

2

Polonia 1912 Leszno

 

 

 

3

Sparta Miejska Górka

 

 

 

4

Rawia I Rawicz

 

 

 

5

Rawia II Rawicz

 

 

 

6

Znicz Obra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żaki F1-F2 – rocznik 2002 i młodsi

 runda jesienna 2010

 

Termin I 11/12.09.2010                               

Organizator turnieju Krobianka Krobia – niedziela g. 11,00

Krobianka Krobia – Sparta Miejska Górka

Rawia I Rawicz – Sparta Miejska Górka

Krobianka Krobia – Rawia I Rawicz

 

Organizator: Rawia II Rawicz  – sobota g. 11,00

Rawia II Rawicz – Znicz Obra

Polonia 1912 Leszno – Znicz Obra

Rawia II Rawicz – Polonia 1912 Leszno

 

Termin II 18/19.09.2010

Organizator: Sparta M. Górka – sobota g. 10,00

Sparta Miejska Górka – Rawia I Rawicz

Krobianka Krobia – Rawia I Rawicz

Sparta Miejska Górka – Krobianka Krobia

 

Organizator turnieju Znicz Obra – niedziela g. 11,00

Znicz Obra – Polonia 1912 Leszno

Rawia II Rawicz – Polonia 1912 Leszno

Znicz Obra – Rawia II Rawicz

 

Termin III 25/26.09.2010

Organizator: Rawia I Rawicz  – sobota g. 11,00

Rawia I Rawicz – Krobianka Krobia

Sparta Miejska Górka – Krobianka Krobia

Rawia I Rawicz – Sparta Miejska Górka

 

Organizator turnieju Polonia 1912 Leszno  – sobota g. 11,00

Polonia 1912 Leszno – Rawia II Rawicz

Znicz Obra – Rawia II Rawicz

Polonia 1912 Leszno – Znicz Obra

 

Termin IV 02/03.10.2010

Organizator: Sparta M. Górka – sobota g. 10,00

Sparta Miejska Górka – Rawia I Rawicz

Rawia II Rawicz – Rawia I Rawicz

Sparta Miejska Górka – Rawia II Rawicz

 

Organizator turnieju Znicz Obra  –  sobota g. 11,00

Znicz Obra – Polonia 1912 Leszno

Krobianka Krobia – Polonia 1912 Leszno

Znicz Obra – Krobianka Krobia

 

 

 

 

Termin V 09/10.10.2010

Organizator: Rawia I Rawicz  – sobota g. 11,00

Rawia I Rawicz – Rawia II Rawicz

Sparta Miejska Górka – Rawia II Rawicz

Rawia I Rawicz – Sparta Miejska Górka

 

Organizator turnieju Polonia 1912 Leszno  – sobota g. 11,00

Polonia 1912 Leszno – Krobianka Krobia

Znicz Obra – Krobianka Krobia

Polonia 1912 Leszno – Znicz Obra

 

Termin VI 16/17.10.2010

Organizator turnieju Rawia II Rawicz  – sobota g. 11,00

Rawia II Rawicz – Rawia I Rawicz

Sparta Miejska Górka – Rawia I Rawicz

Rawia II Rawicz – Sparta Miejska Górka

 

Organizator turnieju Krobianka Krobia – sobota g. 10,00

Krobianka Krobia – Polonia 1912 Leszno

Znicz Obra – Polonia 1912 Leszno

Krobianka Krobia – Znicz Obra

 

Termin VII 23/24.10.2010

Organizator turnieju Rawia I Rawicz  – sobota g. 10,00

Rawia I Rawicz – Rawia II Rawicz

Znicz Obra – Rawia II Rawicz

Rawia I Rawicz – Znicz Obra

 

Organizator turnieju Polonia 1912 Leszno  –  sobota g. 11,00

Polonia 1912 Leszno – Krobianka Krobia

Sparta Miejska Górka – Krobianka Krobia

Polonia 1912 Leszno – Sparta Miejska Górka

 

Termin VIII 30/31.10.2010

Organizator turnieju Rawia II Rawicz – sobota g. 10,00

Rawia II Rawicz – Znicz Obra

Rawia I Rawicz – Znicz Obra

Rawia II Rawicz – Rawia I Rawicz

 

Organizator turnieju Krobianka Krobia – sobota g. 11,00

Krobianka Krobia – Sparta Miejska Górka

Polonia 1912 Leszno – Sparta Miejska Górka

Krobianka Krobia – Polonia 1912 Leszno

 

 

 

 

 

 

 

Regulamin rozgrywek żaków F1-F2 na sezon 2010/2011

 

1.      Rozgrywki toczyć się będą w formie turniejów z udziałem trzech drużyn w formie turniejów.

2.      W rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy urodzeni żaki – 2002 roku i młodsi

3.      Czas gry 2 x 15 min. Przerwa 10 minut.

4.      Zawody należy rozgrywać na boisku Orlik lub wielkości połowy boiska piłkarskiego, pole karne 9 – 12 m. Bramki 5m x 2m. W przypadku osobnego boiska, zaleca się wymiary długość 60m – 45m, szerokość 45m – 22,5m.

5.      Na boisku Orlik występuje 7 zawodników w polu + bramkarz.

6.      W rozgrywkach obowiązują przepisy gry w piłkę nożną PZPN z wyjątkiem przepisu o spalonym. Rzut karny wykonywany jest z 9 m.

7.      Obowiązują obuwie z miękką podeszwą (lanki). Mecze rozgrywane są piłkami nr 4.

8.      Wszystkich zawodników obowiązują badania lekarskie wykonane przez lekarza sportowego.

9.      Mecze prowadzą opiekunowie.

10.   Istnieje możliwość zmiany terminu rozegrania turnieju po uzgodnieniu z przeciwnikiem.

11.   Gospodarz turnieju zobowiązany jest do niezwłocznego przesłania wyniku meczu do OZPN Leszno.

 

 

 

 

Ostatnie spotkanie

Tęcza Osa OsiecznaK.S. Sparta Miejska Górka
Tęcza Osa Osieczna 0:6 K.S. Sparta Miejska Górka
2018-11-11, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Najbliższe spotkanie

Brenewia WijewoK.S. Sparta Miejska Górka
Brenewia Wijewo   K.S. Sparta Miejska Górka
2019-03-10, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Piast Poniec 7:2 GKS Włoszakowice
Grom Czacz 1:2 Grom Wolsztyn
LUKS Korona Wilkowice 2:3 Zjednoczeni Pudliszki
Tęcza Osa Osieczna 0:6 K.S. Sparta Miejska Górka
Dąb Kębłowo 3:1 Sarnowianka Sarnowa
Helios Czempiń 3:0 Sokół Wroniawy
Brenewia Wijewo 1:5 4P4S Rydzyniak Rydzyna
Lew Pogorzela Wisła Borek Wielkopolski

Kalendarium

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Losowa galeria

Najmlodsi pilkarze Sparty;)
Ładowanie...

Ankiety

Czy Nasza drużyna seniorów awansuje do ligi międzyokręgowej?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 20, wczoraj: 474
ogółem: 1 920 096

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka