Hannibal

Aktualności

Zwycięska passa Sparty

• autor: spartamg, 2013-05-07 09:57

W środę 1 maja Nasza drużyna rozgrywała mecz w Śmiglu, gdzie pokonała drużynę "Pogoń" Śmigiel w stosunku 1:4. Bramki dla Naszej drużyny zdobyli:

Kaczmarek Marcin (13, 66) oraz Kokot Tomasz (16,53). Zaś samobójczego gola dla Pogonii zdobył nasz zawodnik Pachelski Gracjan (12).

Mecz dla Naszej drużyny źle ułożył się, gdyż w 12 minucie meczu Pachelski niefortunnie zagrał piłkę do bramkarza i zrobiło się 1:0 dla gospodarzy. Odpowiedź Naszej drużyny była natychmiastowa. W 13 minucie spotkania po podaniu Szpalika bramkę wyrównującą zdobył Marcin Kaczmarek. W 16 minucie bramkę na 1:2 zdobył Kokot Tomasz po podaniu Kaczmarka Przemysława. Po przerwie w 53 minucie na 1:3 bramkę zdobył Kokot Tomasz a wynik meczu ustalił w 66 minucie Kaczmarek Marcin.

Skład Sparty:

Wojtyczka Piotr, Frąckowiak Mariusz (86 - Kabza Radosław), Kokot Tomasz, Pachelski Gracjan, Malchrzycki Tomasz (89 - Pernak Mateusz), Adamiak Dawid, Kaczmarek Bartosz, Kaczmarek Marcin, Kaczmarek Przemysław (90 - Jęsiek Marek), Zimny Kacper, Szpalik Bartosz

W niedz. 5 maja Nasza drużyna pojechała na kolejny wyjazdowy mecz lecz tym razem do Jutrosina, gdzie pokonała Orlę w stosunku 0:1. Bramkę dla Nas zdobył Szpalik Bartosz (52).

Od początku spotkania Nasza drużyna miała wyraźną przewagę nad gospodarzami, stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji do zdobycia bramek (Adamiak, Frąckowiak, Kokot) lecz wynik do przerwy pozostawał bezbramkowy. Po przerwie przebieg meczu był bardziej wyrównany. W 52 minucie bramkę po uderzeniu głową zdobył Szpalik Bartosz. Ta sytuacja spowodowała, że drużyna Nasza kontrolowała grę do końca meczu.

Skład Sparty z meczu z Orlą:

Wojtyczka Piotr, Frąckowiak Mariusz (76 - Kowalski Bartosz), Kokot Tomasz (82 - Kabza Radosław), Pachelski Gracjan, Malchrzycki Tomasz, Adamiak Dawid, Kaczmarek Bartosz, Kaczmarek Marcin, Kaczmarek Przemysław (90 - Jęsiek Marek), Zimny Kacper, Szpalik Bartosz

W sobotę 11 maja o godzinie 16 drużyna Nasza rozegra kolejny mecz na wyjeździe. Tym razem we Włoszakowicach z tamtejszym GKS-em.

Należy nadmienić, że w rozegranych na wiosnę 7 meczach zespół Nasz wygrał 6 spotkań i jedno zremisował.