Hannibal

Aktualności

Remis Sparty

• autor: spartamg, 2013-11-12 17:02

W niedzielę na stadionie w Miejskiej Górce Sparta podejmowała drużynę Pogoń Śmigiel. Wynik spotkania z boiska to 2:2. Mecz był bardzo wyrównanym spotkaniem. Zarówno jedna jak i druga drużyna stwarzała sytuacje bramkowe. W 40 minucie meczu po stałym fragmencie gry bramkę na 0:1 zdobyli goście. Po przerwie w 46 minucie meczu po ewidentnym zagraniu ręką w polu karnym obrońcy gości sędzia podyktował rzut karny dla Sparty, który pewnym strzałem na bramkę zamienił Kajl Krzysztof. W 76 minucie meczu ponownie po stałym fragmencie gry po strzale głową na prowadzenie 1:2 wyszli goście. W 84 minucie meczu ponownie po zagraniu ręką w polu karnym przez obrońcę gości rzut karny podyktowany przez sędziego wykorzystał skutecznie Kajl Krzysztof. Wynik do końca meczu nie uległ zmianie. Należy zaznaczyć, że spotkanie obfitowało w ostre starcia w czym brylowali zwłaszcza zawodnicy Pogoni Śmigiel. Efektem tych fauli było 7 żółtych kartek, oraz 2 czerwone dla drużyny ze Śmigla, którzy mecz kończyli w 9. Można przypuszczać, że wynik meczu może ulec zmianie ze względu na nieścisłości jakie zaistniały w protokóle meczowym, które związane były z bramkarzami tej drużyny: Dominikiem Kalitką i Krzysztofem Gbiorczykiem. Sytuacja ta będzie rozstrzygnięta przez Wydział Gier OZPN Leszno.