Hannibal

Aktualności

Kolejna wygrana Sparty

• autor: spartamg, 2014-06-11 04:45

W niedzielę o godzinie 15:00 Nasza drużyna rozgrywała mecz wyjazdowy w Grotnikach z drużyną GKS Włoszakowice. Warunki atmosferyczne (upał) jakie panowały na boisku z pewnością przeszkadzał zarówno Sparcie jak i zawodnikom Włoszakowic. Mecz był rozgrywany z przerwami na napoje w trakcie obu połówek, ze względu na upał. Oto niektóre sytuacje meczowe:

5 minuta - Kaczmarek Marcin podaje doi Kokota Tomasza, który strzelając trafia w bramkarza

6 minuta - Rzut rożny wykonywany przez Kaczmarka Marcina, obrońca wybija

8 minuta - Rzut wolny wykonywany przez Kajla Krzysztofa, który strzela w mur

20 minuta - Kłakulak Mateusz strzela obok bramki

21 minuta - Adamiak Dawid strzela nad bramką

26 minuta - 0:1 - Kokot Tomasz po podaniu od Cieplika Roberta umieszcza piłkę w siatce

27 minuta - Kłakulak Mateusz strzela obok bramki

35 minuta - Rzut rożny wykonywany przez Kaczmarka Marcina, Kłakulak Mateusz główkuje obok bramki

39 minuta - Po podaniu Frąckowiaka Mariusza do Kaczmarka Marcina, który strrzela, bramkarz wybija

41 minuta - Rzut rożny wykonywany przez Kaczmarka Marcina, obrońca wybija

48 minuta - Kaczmarek Marcin strzela i bramkarz wybija

50 minuta - Rzut rożny wykonywany przez Kaczmarka Marcina, bramkarz wybija

52 minuta - Kłakulak Mateusz strzela, bramkarz łapie

57 minuta - Rzut rożny wykonywany przez Kaczmarka Marcina, piłka przelatuje na drugą stronę boiska

63 minuta - Kaczmarek Marcin podaje do Kłakulaka Mateusza, który strzela obok bramki

64 minuta - Rzut rożny wykonywany przez Kaczmarka Marcina, obrońca wybija

67 minuta - Kaczmarek Marcin podaje do Kłakulaka Mateusza, który swoim strzałem podnosi wynik na 0:2

73 minuta - Kłakulak Mateusz strzela nad bramką

85 minuta - 1:2

87 minuta - Frąckowiak Mariusz strzela obok bramki

GKS Włoszakowice 1:2 K.S. Sparta Miejska Górka

Skład Sparty:

Sadowski Dominik, Durczewski Dawid (16 minuta - Kłakulak Mateusz, 83 - Marchewka Wiktor), Kaczmarek Bartosz, Zimny Kacper, Kaczmarek Marcin, Kokot Tomasz (68 - Kaczmarek Przemysław), Frąckowiak Mariusz, Kajl Krzysztof, Adamiak Dawid, Cieplik Robert, Kurasiak Paweł (80 - Pernak Mateusz)

Rezerwa Sparty:

Skrzypczak Rafał, Pernak Mateusz, Kaczmarek Przemysław, Marchewka Wiktor, Kaczmarek Przemysław, Kłakulak Mateusz, Bojdo Łukasz

W meczu po wyleczeniu kontuzji do gry powrócił Kaczmarek Przemysław. Pod znakiem zapytania stoi występ Durczewskiego Dawida w meczu z Pudliszkami (z powodu kontuzji doznanej w meczu z Włoszakowicami). Z powodu kontuzji nIe wzięli udziału w meczu Kabza Radosław i Malchrzycki Tomasz oraz Nowak Bartłomiej.

Oto pozostałe wyniki XXVIII kolejki ligowej:

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Orkan Chorzemin 2-4 Wisła Borek Wielkopolski 7 czerwca, 17:00

Krobianka Krobia 3-0 Olimpia Stary Lubosz 8 czerwca, 17:00 (wo) goście nie dojechali

Kania Gostyń 2-0 Sokół Kaszczor 7 czerwca, 16:00

Orla Jutrosin 1-2 Rawia Rawicz 7 czerwca, 16:00

Pogoń Śmigiel 4-1 Fenix Borowo 7 czerwca, 18:00

Zjednoczeni Pudliszki 2-7 KS Ludwinowo 7 czerwca, 17:00

Rydzyniak Rydzyna 1-1 LZS Stare Oborzyska 7 czerwca, 15:00