Hannibal

Aktualności

Kolejna wygrana Sparty

• autor: spartamg, 2014-08-31 15:22

W dniu wczorajszym o godzinie 18:00 Nasza drużyna rozgrywała mecz z drużyną Fenix-Team Borowo na boisku w Głuchowie. Oto niektóre sytuacje meczowe:

6 minuta - Rzut wolny wykonywany przez Pernaka Mateusza, z którego nic niema gdyż swoim strzałem trafia w mur.

8 minuta - Rzut rożny wykonywany przez Szczepańskiego Łukasza, Adamiak Dawid główkuje obok bramki

20 minuta - Kokot Tomasz strzela obok bramki.

36 minuta - Rzut wolny wykonywany przez Zimnego Kacpra, bramkarz wybija

37 minuta - Kokot Tomasz strzela obok bramki

41 minuta - 0:1 - Rzut rożny wykonywany przez Szczepańskiego Łukasza, obrońca Fenixa nieudanie wybija piłkę dzięki czemu po odbiciu od nogi Kokota Tomasza piłka trafia do bramki

55 minuta - Rzut rożny wykonywany przez Szczepańskiego Łukasza, obrońca wybija

56 minuta - Rzut wolny wykonywany przez Zimnego Kacpra, piłka leci obok bramki

61 minuta - Adamiak Dawid strzela, bramkarz odbija piłkę, która uderza w słupek i bramkarz łapie piłkę

69 minuta - Rzut rożny wykonywany przez Drewnowskiego Damiana - bramkarz wybija

73 minuta - Strzał Kokota Tomasza, bramkarz łapie

89 minuta - 0:2 - Drewnowski Damian

90 minuta - Drewnowski Damian podaje do Kokota Tomasza, który swoim strzałem ustala wynik spotkania na 0:3

Fenix-Team Borowo 0:3 K.S. Sparta Miejska Górka