Hannibal

Aktualności

Kolejna porażka Sparty w sparingu

• autor: spartamg, 2015-03-05 11:38

W minioną niedzielę Nasza drużyna rozgrywała mecz kontrolny w Pawłowicach z drużyną GKS Krzemieniewo, której uległa w stosunku 1:0. Oto niektóre sytuacje meczowe:

6 minuta - Rzut rożny, który wykonuje Drewnowski Damian, piłka leci obok bramki

11 minuta - Szczepański Łukasz strzela, bramkarz wybija

17 minuta - Rzut rożny, który wykonuje Drewnowski Damian, obrońca wybija

18 minuta - Rzut rożny, który wykonuje Drewnowski Damian, obrońca wybija

19 minuta - Rzut wolny wykonywany przez Drewnowskiego Damiana, obrońca wybija

28 minuta - Rzut rożny, który wykonuje Drewnowski Damian, obrońca wybija

36 minuta - Rzut rożny, który wykonuje Drewnowski Damian, obrońca wybija

39 minuta - Rzut rożny, który wykonuje Drewnowski Damian, Kokot Tomasz główkuje nad bramką

44 minuta - Kaczmarek Przemysław strzela, bramkarz łapie

50 minuta - Rzut rożny, który wykonuje Drewnowski Damian - Adamiak Dawid strzela nad bramką

54 minuta - Rzut wolny wykonywany przez Drewnowskiego Damiana, Kokot Tomasz strzela nad bramką

61 minuta - Adamiak Dawid strzela obok bramki

62 minuta - Rzut rożny, który wykonuje Drewnowski Damian, obrońca wybija

63 minuta - Rzut rożny wykonywany przez Drewnowskiego Damiana, z którego nic niema

65 minuta - 1:0

69 minuta - Rzut rożny, który wykonuje Drewnowski Damian - po strzale Szczepańskiego Łukasza piłka ociera się o zawodnika gospodarzy i ponownie wychodzi na rzut rożny wykonywany przez Drewnowskiego Damiana, obrońca wybija

88 minuta - Rzut rożny, który wykonuje Drewnowski Damian - piłka ociera się o zawodnika gospodarzy i ponownie wychodzi na rzut rożny wykonywany przez Drewnowskiego Damiana, bramkarz wybija w pole

GKS Krzemieniewo 1:0 K.S. Sparta Miejska Górka

Skład Sparty:

Skrzypczak Rafał, Kaczmarek Bartosz, Kaczmarek Przemysław, Zimny Kacper, Drewnowski Damian, Kokot Tomasz, Szczepański Łukasz, Hądzlik Marcin, Cieplik Robert, Pernak Mateusz, Durczewski Dawid

Rezerwa:

Popielas Szymon, Adamiak Dawid

Na meczu nie było:
Malchrzycki Tomasz (kontuzja), Marchewka Wiktor, Frąckowiak Mariusz (wyjazd na turniej w zastępstwie za Waresiaka Adama), Kaczmarek Marcin, Kaczmarek Adrian, Siecla Robert,