Hannibal

Aktualności

KS Sparta Miejska Górka - Fenix-Team Borowo

• autor: spartamg, 2015-04-23 16:54

W minioną niedzielę Nasza drużyna rozgrywała kolejny z rzędu mecz u siebie. Tym razem podejmowała na własnym stadionie drużynę Fenix-Team Borowo. Oto niektóre sytuacje meczowe:

2 minuta - Rzut rożny wykonywany przez Drewnowskiego Damiana - obrońca wybija na rzut rożny do którego ponownie podchodzi Drewnowski Damian, Pernak Mateusz strzela obok bramki

6 minuta - Po wrzutce Kaczmarka Marcina w pole karne Pernak Mateusz główkuje lecz bramkarz gości łapie piłkę.

8 minuta - Rzut wolny wykonywany przez Drewnowskiego Damiana, obrońca wybija w pole

10 minuta - Pernak Mateusz strzela obok bramki

13 minuta - Rzut wolny wykonywany przez Drewnowskiego Damiana, po czym obrońca wybija

25 minuta - j.w.

33 minuta  j.w.

35 minuta - Rzut rożny wykonywany przez Drewnowskiego Damiana, obrońca wybija

36 minuta - Pernak Mateusz strzela obok bramki

38 minuta - Rzut rożny wykonywany przez Drewnowskiego Damiana, z którego nic niema

40 minuta - Drewnowski Damian strzela lecz bramkarz gości łapie piłkę

52 minuta - Rzut wolny wykonywany przez Drewnowskiego Damiana, który strzela prosto w mur

55 minuta - Rzut wolny wykonywany przez Zimnego Kacpra, który strzela obok bramki

60 minuta - 1:0 - Drewnowski Damian zdobywa pierwszego gola w tym spotkaniu po podaniu od Kaczmarka Przemysława

65 minuta - Rzut rożny wykonywany przez Drewnowskiego Damiana, bramkarz łapie piłkę

67 minuta - zawodnik Sparty Zimny Kacper bez problemu wykorzystuje rzut karny i podwyższa wynik na 2:0

70 minuta - Rzut rożny wykonywany przez Drewnowskiego Damiana, obrońca wybija piłkę

72 minuta - Kokot Tomasz strzela nad bramką

88 minuta - Rzut rożny wykonywany przez Drewnowskiego Damiana, z którego nic niema

89 minuta - Adamiak Michał strzela obok bramki

K.S. Sparta Miejska Górka 2:0 Fenix - Team Borowo