Hannibal

Aktualności

Ostatni tydzień meczy Sparty

• autor: spartamg, 2015-06-19 10:32

W dniu 6 czerwca Nasza drużyna rozgrywała mecz na własnym stadionie z drużyną Sokół Kaszczor, któremu uległa w stosunku 0;2. Oto niektóre sytuacje meczowe:

8 minuta - Mariusz Frąckowiak strzela obok bramki

11 minuta - Damian Drewnowski wykonuje rzut rożny, obrońca wybija na kolejny rożny, którego egzekutorem jest także Damian Drewnowski, z którego tym razem nic niema

14 minuta - Damian Drewnowski wykonuje rzut rożny, obrońca wybija

23 minuta - Damian Drewnowski wykonuje rzut rożny, lecz tym razem za mocno

25 minuta - Mariusz Frąckowiak wykonuje rzut wolny, obrońca wybija

34 minuta - Marcin Hądzlik wrzuca piłkę, Damian Drewnowski dochodzi do piłki i strzela obok bramki

40 minuta - Dawid Adamiak wykonuje rzut wolny, bramkarz łapie piłkę

44 minuta - Damian Drewnowski wykonuje rzut rożny, Kacper Zimny strzela nad bramką

50 minuta - Mariusz Frąckowiak strzela w poprzeczkę

51 minuta - Damian Drewnowski wykonuje rzut wolny, Mariusz Frąckowiak strzela obok bramki

72 minuta - Po faulu Roberta Cieplika w polu karnym goście pewnie wykonują rzut karny zdobywając bramkę na 0:1

83 minuta - Goście podnoszą wynik spotkania na 0:2 z rzutu wolnego

88 minuta - Damian Drewnowski wykonuje rzut rożny, obrońca wybija na róg, Damian Drewnowski strzela obok bramki

K.S. Sparta Miejska Górka 0:2 Sokół Kaszczor

Skład Sparty:

Skrzypczak Rafał, Hądzlik Marcin, Zimny Kacper, Cieplik Robert, Frąckowiak Mariusz (75 - Adamiak Michał), Pernak Mateusz (79 - Król Michał), Kaczmarek Przemysław, Drewnowski Damian, Siecla Robert, Adamiak Dawid, Nowak Bartłomiej (81 - Popielas Szymon)

Rezerwa:

Zieliński Jędrzej, Król Michał, Popielas Szymon, Malchrzycki Tomasz, Adamiak Michał,

W dniu 10 czerwca Nasza drużyna rozgrywała wyjazdowe spotkanie w Starym Bojanowie, gdzie z tamtejszą drużyną LUKS Stare Bojanowo zremisowała w stosunku 1:1. Oto niektóre sytuacje meczowe:

7 minuta - Damian Drewnowski wykonuje rzut rożny, z którego nic niema

10 minuta - 0:1 - bramkę dla Sparty zdobył Bartłomiej Nowak po podaniu od Przemysława Kaczmarka

13 minuta - Marcin Hądzlik strzela, bramkarz łapie

25 minuta - Damian Drewnowski strzela obok bramki

28 minuta - Bartłomiej Nowak strzela obok bramki

37 minuta - 1:1

41 minuta - Damian Drewnowski wykonuje rzut wolny, obrońca wybija na róg, którego wykonuje Damian Drewnowski, z którego nic niema

46 minuta - Dawid Adamiak strzela nad bramką

49 minuta - Przemysław Kaczmarek strzela, bramkarz łapie na raty

51 minuta - Bartłomiej Nowak strzela nad bramką

52 minuta - Przemysław Kaczmarek strzela obok bramki

59 minuta - Damian Drewnowski wykonuje rzut rożny, krótko z czego nic niema

63 minuta - Mariusz Frąckowiak strzela nad bramką

70 minuta - Damian Drewnowski strzela minimalnie obok bramki

73 minuta - Damian Drewnowski wykonuje rzut wolny, obrońca wybija

80 minuta - Dawid Adamiak strzela obok bramki

88 minuta - Damian Drewnowski wykonuje rzut wolny, z którego nic niema

LUKS Stare Bojanowo 1:1 K.S. Sparta Miejska Górka

Skrzypczak Rafał, Hądzlik Marcin, Zimny Kacper, Adamiak Michał (46 - Popielas Szymon). Frąckowiak Mariusz, Pernak Mateusz, Kaczmarek Przemysław, Drewnowski Damian (89 - Król Michał), Siecla Robert, Adamiak Dawid, Nowak Bartłomiej

Rezerwa:

Zieliński Jędrzej, Kubiak Miłosz, Król Michał, Popielas Szymon, Wierzyk Krystian, Malchrzycki Tomasz, Kokot Tomasz

W ubiegłą sobotę Nasza drużyna rozgrywała mecz na własnym stadionie z drużyną Rydzyniak Rydzyna. Wynik spotkania to 1:1. Oto niektóre sytuacje meczowe:

7 minuta - Mariusz Frąckowiak strzela nad bramką

12 minuta - Rzut rożny wykonywany przez Damiana Drewnowskiego, dośrodkowanie Adamiaka Dawida, Robert Siecla zdobywa bramkę na 1:0

14 minuta - Dawid Adamiak strzela obok bramki

27 minuta - Podanie Przemysława Kaczmarka do Damiana Drewnowskiego, który strzela obok bramki

39 minuta - Damian Drewnowski wykonuje rzut rożny, obrońca wybija

43 minuta - Damian Drewnowski wykonuje rzut rożny, bramkarz wybija

45 minuta - Mariusz Frąckowiak fauluje w polu karnym, goście wykorzystują karnego zdobywając wyrównującą bramkę - 1:1

63 minuta - Damian Drewnowski wykonuje rzut rożny, z którego nic niema

68 minuta - Rzut wolny wykonywany przez Roberta Cieplika, obrońca wybija

80 minuta - Przemysław Kaczmarek strzela obok bramki

83 minuta - Damian Drewnowski strzela z przewrotki, bramkarz łapie

89 minuta - Damian Drewnowski wykonuje rzut rożny, z którego nic niema

90 minuta - Damian Drewnowski wykonuje rzut wolny, strzela prosto w mur

K.S. Sparta Miejska Górka 1:1 Rydzyniak Rydzyna

Skrzypczak Rafał, Hądzlik Marcin, Cieplik Robert, Adamiak Michał. Frąckowiak Mariusz (46 - Malchrzycki Tomasz), Pernak Mateusz, Kaczmarek Przemysław, Drewnowski Damian, Siecla Robert, Adamiak Dawid, Nowak Bartłomiej