|
Klasa Okręgowa Leszno | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Hannibal
W środę Nasza drużyna rozgrywała mecz pucharowy w Borku Wlkp., gdzie zmierzyła się z tamtejszą drużyną Wisła Mróz Borek Wlkp.
Oto niektóre sytuacje meczowe:
4 minuta - Rzut rożny wykonuje Bartłomiej Nowak, obrońca wybija
12 minuta - Rzut rożny wykonuje Bartłomiej Nowak, z którego nic niema
15 minuta - 1:0
23 minuta - Tomasz Kokot wyrównuje wynik meczu 1:1
29 minuta - 2:1 - po rzucie karnym, faul Mateusza Pernaka
40 minuta - Marcin Hubert strzela, bramkarz łapie
63 minuta - 3:1 - Nieudana obrona bramkarza Sparty - Bartosza Barańskiego, który nieszczęśliwym losem sam sobie trafia bramkę
69 minuta - Rzut wolny wykonuje Marcin Hubert - nad bramką
73 minuta - Mariusz Frąckowiak strzela obok bramki
74 minuta - Mariusz Frąckowiak strzela, bramkarz łapie
75 minuta - 3:2 - Po podaniu od Marcina Huberta Robert Cieplik strzela bramkę
88 minuta - Rzut wolny wykonuje Mariusz Frąckowiak, obrońca wybija
89 minuta - 3:3 Po strzale Marchewki Wiktora zawodnik gospodarzy strzela wyrównującego, samobójczego gola
O awansie do III rundy Pucharu zadecydował konkurs rzutów karny, gdzie bez żadnego problemu wygrała drużyna gospodarzy. Stosunek rzutów karnych to 6:5 dla Borku Wlkp.
Wisła Mróz Borek Wlkp. 3:3 K.S. Sparta Miejska Górka, rz. k. - 6:5
Skład Sparty:
Barański Bartosz, Adamiak Waldemar, Adamiak Michał (46 - Frąckowiak Mariusz), Adamiak Dawid, Hądzlik Marcin, Hubert Marcin, Cieplik Robert, Kokot Tomasz (46 - Golina Kacper, 85 - Marchewka Wiktor), Pernak Mateusz (58 - Dytko Łukasz), Siecla Robert, Nowak Bartłomiej
Rezerwa:
Skrzypczak Rafał, Frąckowiak Mariusz, Golina Kacper, Dytko Łukasz, Marchewka Wiktor
Oto pozostałe wyniki II rundy Pucharu Polski na szczeblu OZPN Leszno:
Przedstawiamy zestaw par:
Helios Bucz - Helios Czempiń 1 - 1 rz.k. 1:4
GKS Krzemieniewo /junior/ - Pelikan Dębno Pl. 0 - 4
Sokół Wroniawy - Orkan Chorzemin - 23.09 godz. 17,00
Grom Czacz - Juna-Trans Stare Oborzyska 1 - 3
Rydzyniak II Rydzyna - Sokół Włoszakowice 3 - 1
GKS Włoszakowice - Grom Wolsztyn 3 - 3 rz. k. 5:4
Zjednoczeni Pudliszki - Rydzyniak Rydzyna 0 - 2
Orla Jutrosin - Rawia Rawicz 1 - 6
Krobianka Krobia - Dąbroczanka Pępowo 0 - 4
KS Ludwinowo - Polonia 1912 Leszno 2 - 1
Pogoń Śmigiel - Promień Krzywiń 1 - 1, rz.k. 5:3
Wisła Borek Wlkp. - Sparta Miejska Górka 3 - 3, rz.k 6:5
Sarnowianka Sarnowa - Kania Gostyń 0 - 9
LZS Głuchowo - Obra 1912 Kościan 0 - 11
Sokół Kaszczor - PKS Racot 2 - 1
Korona Wilkowice - GKS Krzemieniewo 1 - 7
4P4S Rydzyniak Rydzyna | 2:1 | K.S. Sparta Miejska Górka |
2023-11-19, 11:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
Najbliższa kolejka 16 |
dzisiaj: 417, wczoraj: 436
ogółem: 2 986 813
statystyki szczegółowe