Hannibal

Aktualności

Porażka w Czempiniu

• autor: spartamg, 2016-05-04 18:45

W minioną sobotę Nasza drużyna rozgrywała wyjazdowe spotkanie w Czempiniu, gdzie zmierzyła się z tamtejszą drużyną Helios Czempiń, której uległa w stosunku 3:0.

Oto niektóre sytuacje meczowe:

6 minuta - Mariusz Frąckowiak strzela obok bramki

11 minuta - Rzut wolny wykonuje Igor Kal - obrońca wybija

17 minuta - Mariusz Frąckowiak strzela, bramkarz łapie piłkę

24 minuta - Przemysław Kaczmarek strzela obok bramki po podaniu od Kacpra Goliny

34 minuta - Rzut wolny wykonuje Igor Kal - Przemysław Kaczmarek strzela obok bramki

35 minuta - Igor Kal strzela obok bramki

42 minuta - Kontuzjowany został zawodnik Sparty - Robert Siecla, do końca połowy Sparta grała w "10"

43 minuta - 1:0

59 minuta - Rzut wolny wykonuje Tomasz Wiśniewski - piłka leci nad bramką

62 minuta - Przemysław Kaczmarek strzela obok bramki po podaniu od Tomasza Kokota

65 minuta - Bartłomiej Nowak strzela obok bramki po podaniu od Mariusza Frąckowiaka

70 minuta - 2:0

80 minuta - Zawodnik Heliosu wybija piłkę na rzut rożny, lecz sędzia uznał, że Helios wznowi grę od bramki, przez co 2 zawodników Sparty otrzymało żółte kartki. Można dodać, że sędzia asystent pokazywał na rzut rożny a sędzia główny stwierdził inaczej.

89 minuta - 3:0

Helios Czempiń 3:0 K.S. Sparta Miejska Górka