...
W minioną niedzielę nasza drużyna rozgrywała mecz na własnym stadionie z drużyną LZS Juna-Trans Stare Oborzyska, którą pokonała w stosunku 3:1.
Oto niektóre sytuacje meczowe:
5 minuta - Kacper Subera strzela, bramkarz wybija na rzut rożny, którego wykonawcą jest Damian Gmerek, bramkarz łapie piłkę
9 minuta - 1:0 - bramkę dla Sparty zdobył Damian Gmerek po podaniu od Michała Łysiaka
11 minuta - 1:1
18 minuta - Rzut wolny wykonuje Marcin Hądzlik, bramkarz łapie
32 minuta - Rzut rożny wykonuje Damian Gmerek, obrońca wybija
42 minuta - Kacper Subera strzela obok bramki
45 minuta - Grzegorz Plawgo strzela obok bramki po wrzutce od Mariusza Niedźwiedzia
46 minuta (27 sekunda II połowy) - 2:1 - bramkę dla Sparty zdobył Grzegorz Plawgo po podaniu od Michała Łysiaka
70 minuta - Kacper Zimny strzela obok bramki
74 minuta - Rzut wolny wykonuje Robert Siecla, piłka leci nad bramką
76 minuta - Mariusz Niedźwiedź strzela, bramkarz łapie
78 minuta - Łukasz Dytko strzela obok bramki po podaniu od Edwina Marchewki
80 minuta - Rzut rożny wykonuje Edwin Marchewka, Michał Łysiak strzela nad bramką
82 minuta - Rzut wolny wykonuje Robert Siecla, bramkarz łapie
87 minuta - Grzegorz Plawgo strzela, bramkarz łapie
88 minuta - Edwin Marchewka strzela, bramkarz łapie
90+2 minuta - 3:1 - Wynik meczu podniósł Zbigniew Rak po podaniu od Edwina Marchewki
K.S. Sparta Miejska Górka 3:1 LZS Juna-Trans Stare Oborzyska
Skład Sparty:
Tomkiewicz Kacper, Niedźwiedź Mariusz, Plawgo Grzegorz (90+1 - Rak Zbigniew), Pernak Mateusz, Gmerek Damian (64 - Dytko Łukasz), Siecla Robert, Subera Kacper (64 - Marchewka Edwin), Łysiak Michał (88 - Giezek Adrian), Nowak Bartłomiej, Hądzlik Marcin, Zimny Kacper
Rezerwa:
Giezek Adrian, Marchewka Edwin, Dytko Łukasz, Rak Zbigniew
Oto pozostałe wyniki X kolejki ligowej:
Kolejka 10 - 14-15 października |
Sparta Miejska Górka | 3-1 | LZS Stare Oborzyska | 15 października, 16:00 |
Wisła Borek Wielkopolski | 3-1 | Pogoń Śmigiel | 15 października, 15:00 |
GKS Włoszakowice | 2-1 | Sarnowianka Sarnowa | 15 października, 14:00 |
Rywal Kurza Góra | 0-7 | Orkan Chorzemin | 14 października, 16:00 |
Rydzyniak Rydzyna | 1-1 | Zjednoczeni Pudliszki | 14 października, 16:00 |
Korona Wilkowice | 0-2 | Tęcza/Osa Osieczna | 14 października, 16:00 |
Dąb Kębłowo | 1-2 | Orla Jutrosin | 15 października, 15:00 |
Krobianka Krobia | 3-0 | Promień Krzywiń | 14 października, 15:00 |