Aktualności

Porażka Sparty

• autor: spartamg, 2017-11-29 20:16

...

W minioną niedzielę Nasza drużyna rozgrywała mecz na własnym stadionie przeciwko drużynie Wisła Borek Wlkp. Był to mecz zaległy z XII kolejki ligowej leszczyńskiej klasy okręgowej. Oto niektóre sytuacje meczowe:

17 minuta - Michał Kasprzak (Wisła Borek Wlkp.) nie wykorzystał rzutu karnego (przestrzelił).

21 minuta - Kacper Zimny strzela nad bramką

26 minuta - Grzegorz Plawgo strzela obok bramki

37 minuta - Grzegorz Plawgo strzela obok bramki

48 minuta - 1:0 - bramkę dla Sparty zdobył Kacper Zimny

55 minuta - 1:1 - bramkę dla Wisły zdobył Marcin Urbaniak

57 minuta - Rzut wolny wykonuje Robert Siecla, bramkarz wybija na rzut rożny, którego wykonawcą jest Kacper Subera, zagranie krótkie do Bartłomieja Nowaka, obrońca wybija na rzut rożny, którego ponownie wykonawcą jest Kacper Subera, z którego nic niema

74 minuta - 1:2 - bramkę dla Wisły zdobył Maciej Grzemski

76 minuta - Rzut rożny wykonuje Kacper Subera, obrońca wybija na rzut rożny, którego wykonawcą jest Kacper Subera, Damian Gmerek strzela, bramkarz łapie

90 minuta - Rzut wolny wykonuje Łukasz Dytko, piłka leci obok bramki

K.S. Sparta Miejska Górka 1:2 Wisła Borek Wlkp.

Skład Sparty: Adrian Giezek, Kacper Subera, Robert Siecla, Marcin Hądzlik, Mariusz Niedźwiedź, Bartłomiej Nowak, Mateusz Pernak (90' - Jakub Żyto), Damian Gmerek (90' - Kamil Skrzypczak), Kacper Zimny, Grzegorz Plawgo, Michał Łysiak (81' - Łukasz Dytko)

Wisła Borek Wlkp.: Artur Kędzia, Piotr Baran, Kacper Kędziora, Patryk Juskowiak (52' - Hubert Kubiak), Patryk Gościniak, Marcin Urbaniak (87' - Adam Andrzejewski), Maciej Grzemski, Michał Kasprzak (90' - Dawid Szymański), Krzysztof Konieczny, Cezary Tomczak, Dawid Robak (14' - Tomasz Gawroński)

Sędzia główny: Janusz Gierczyński
Sędziowie liniowi: Marcin Oleszak, Arkadiusz Witkowski

Oto aktualna tabela ligowa leszczyńskiej klasy okręgowej:

Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Leszno

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orkan Chorzemin 15 38 12 2 1 57-16 8 0 0 33-8 4 2 1 24-8
2.  Krobianka Krobia 14 30 9 3 2 47-13 5 0 1 26-3 4 3 1 21-10
3.  Pogoń Śmigiel 14 30 9 3 2 27-11 1 3 0 4-2 8 0 2 23-9
4.  Wisła Borek Wielkopolski 15 28 8 4 3 34-24 4 3 0 17-9 4 1 3 17-15
5.  Zjednoczeni Pudliszki 15 27 7 6 2 44-25 4 3 1 25-15 3 3 1 19-10
6.  Promień Krzywiń 14 26 8 2 4 43-20 5 1 1 30-8 3 1 3 13-12
7.  Orla Jutrosin 14 26 8 2 4 26-14 6 0 2 19-7 2 2 2 7-7
8.  Rydzyniak Rydzyna 15 25 8 1 6 30-23 5 1 3 14-9 3 0 3 16-14