Hannibal

Aktualności

Sparta - Zryw Dąbie 2:3

• autor: spartamg, 2010-10-25 13:50

Mecz KS „ Sparta „     - „Zryw Dąbie”   2-3  Skład drużyny: Skrzypczak Rafał, Waresiak Adam, Masełkowski Marcin, Kowalski Bartosz, Kowalski Przemysław, Łakomy Piotr, Kluczyk  Adam, Frąckowiak Mariusz, Piotrowski Mikołaj, Kozak Nikodem, Kokot Tomasz

Rezerwa:Szymczak Dawid, Kaczmarek Bartosz, Bartkowiak Damian, Dechnik Bartosz

„SPARTA” przegrała kolejny mecz u siebie po braku skuteczności zawodników .W pierwszej połowie meczu -  nieskutecznie strzelali : Łakomy w 2,14, i 24 min., Masełkowski w 10, 11, 29 min. , Piotrowski w 3 a Waresiak w 6 minucie,

16 min. – po indywidualnej akcji jest 0:1 – strzela Zieliński. Dwie minuty póżniej Kowalski Przemysław dośrodkowuje i Masełkowski strzela wyrównującą bramkę na 1:1

W 39 min. Jańczak mógł strzelić drugą bramkę z 11 m. ale Skrzypczak broni. Jednak w 42 min. Skrzypczak jest bezradny – Arkuszewski po indywidualnej akcji strzela w lewy słupek, piłka odbija się tak, że wpada do siatki , jest 1:2 i tak kończy się I połowa meczu..

W pierwszej połowie „Sparta” strzelała  - 9  a goście 3 razy, rzuty rożne: „Sparta” 9 – „Zryw” 1

W II połowie za Kozaka wszedł Kaczmarek a Kokot – grał napastnika. Zagroził bramce przeciwnika 2 razy: w 59 min. nieskutecznie obok słupka ale w 78 min. w zamieszaniu podbramkowym wyrównuje na 2:2.   W dwie minuty później Arkuszewski strzela na 2:3.

W II połowie meczu „Sparta stwarzała mało sytuacji podbramkowych a zmiennicy, którzy weszli w 70 min. – za Łakomego i Piotrowskiego – Dechnik i Bartkowiak, nie wnieśli nic, a wręcz grali jeszcze słabiej

W drużynie „Sparty” nie grali: Skrzypczak Tomasz, Żywicki Jakub, Zimny Kacper – kontuzja, Krawczyk Roman- zrezygnował, Szczęsny i Świtała – nie pokazują się w klubie bez podania przyczyn.